Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tanuljak meg graffitizni?

Hogy tanuljak meg graffitizni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 4. 15:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
utsó csaj vagyok ...miért???
2013. aug. 8. 18:45
 12/21 anonim válasza:
lehet későn. kezd azzal hogy amelyik szót akarod lerajzolni, számold meg fejben a betűket. tehát példa: FINX(négy betű) rajzold meg a tetejüket lehetőség szerint gyorsan egy vonallal dombokat pl.négy dombot. rajzold meg az alját egy vonalból és közben ahogy húzod a vonalat formázd meg a betűk alját igy tehát nem csak négy domb lesz, hanem fák és dombok.
2016. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Sokan hozzá nem értően bírálják a graffitit, holott van egy speciális ágazata, amit SPRAY-vel csinálnak. Az egy dolog, hogy Magyarországon nem ismerik, de attól még nem kéne csak úgy leszólni, csak mert nem értetek hozzá (nyilván akinek nem inge, ne vegye magára). Ezt a fajta graffitit fényes felületű papírra csinálják (nem is igazán tudom, hogy a papír a megfelelő szó-e rá), és hihetetlenül gyönyörű dolgokat lehet vele csinálni. Én kifejezetten egy space artost láttam Spanyolországban, aki nyilvánosan az utcán csinált ilyeneket ezzel a technikával, lehetett nézni és levideózni, ahogy dolgozik.
2016. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Hali, látom régi a kérdés. A kérdező megtanult graffitizni?
2021. júl. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Szia!Nem🤣 Festék és szabad fal hiányában kimaradt a graffitizés az életemből🤣
2021. júl. 1. 23:32
 16/21 anonim ***** válasza:
De rég volt már ez a kérdés. Mi lett veled azóta, kérdező, dolgozol már, vettél lakást, vannak gyerekeid? :D
2021. júl. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Kérdező! #14. Válaszolo vagyok.

Én fél éve kezdtem, papírra, filctollal, eleinte a tageimet alakítgattam, amikor ment akkor kezdtem el szebb "műveket" csinálni.

2021. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Sajnos egyik se még :( Egyetemre járok, viszont a rajzolás szeretete nem szűnt meg, azóta portrékat rajzolok, és szeretném elkezdeni a digitális rajzolást😄

Sok sikert kívánok neked, #17-es! Az a legfontosabb, hogy élvezd🥰

2021. júl. 2. 13:00
 19/21 anonim válasza:
#17.vagyok.ha portré megy, akkor a graffiti se lesz nehéz.
2021. júl. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
19/17/14.válaszoló vagyok. Kérdező, írsz privit?
2021. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!