Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan tanuljak meg szépen...

Hogyan tanuljak meg szépen rajzolni?

Figyelt kérdés

Nem ilyen művészi képekre és portrékra gondolok, hogy majd én olyanokat szeretnék rajzolni hanem valami ilyesmi: [link] vagy [link] esetleg ez [link]

Tudom hogy nagyon egyszerűnek tűnnek de én még egy rózsát sem tudok lerajzolni....



2013. aug. 3. 12:52
 1/6 anonim válasza:

Na én úgy vagyok hogy egy egyszerű alma se sikerül mindig.Én majd valamikor jobb agyféltekés rajzolásra szeretnék menni.:


[link]

2013. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert a rózsa nem is könnyű. Egek, még egyenes az egyenes vonal is nagy erőfeszítés! :D


Amúgy másolj, gyakorloj, másolj, gyakorolj.

2013. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Azon kívül, amit az előző hozzászóló írt, nem nagyon tudsz mit csinálni...

A rajzolás egy olyan dolog, amit tanulni nem lehet, csak ha van már egy bizonyos szintű tehetsége az illetőnek, akkor fejlesztheti.

2013. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amit az 1. írt: én vagyok az egyetlen, akinek jobban tetszett, amit a 2. néni először rajzolt, mint a tanfolyam után? :D


Egyébként szerintem művészi képeket, portrékat kellene megtanulnod először, mert abból lehet merítkezni, amikor már stilizálsz. Az árnyékolás nagyon fontos.


17/L

2013. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Sziasztok! [link] <- A kép galériámban van egy rózsa. Ez fejből jött és még csak most leszek 13. A jobb agyféltekés rajzolás akármi, na, szóval nem ajánlom. Mert jó rajzosnak is születni kell. Ezt nem lehet betanítani. De viszont gyakorlással, sokat lehet fejlődni, na de művész sose leszel, ha nem születsz annak. Első lépésként: nyomtass, rajzold át, nnyomtass rajzold át, színezd ki... hogy szokd a vonalakat.
2013. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
61%
Az elöző válaszíró elég nagy hülyeséget írt ugyanis egyeltalán nem kell rá születni.Úgy tanulhatsz meg szépen rajzolni hogyha kiválasztasz egy témát pl.virágok és mondjuk egy hónapig csak azokat rajzolsz aztán ha megy kiválazstasz mégegy témát aztán ezt még megcsinálod egyszer-kétszer és elég sok dolgot letudsz rajzolni.
2017. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!