Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tanuljak meg könnyen...

Hogy tanuljak meg könnyen élethűen rajzolni?

Figyelt kérdés
Kérlek segÍtsetek!!!!!

2013. márc. 2. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlással...
2013. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Könnyen - élethűen


Hát, ez a kettő ez kizárja egymást. :D :D :D


A tanulás az bizonyos értelemben egyáltalán nem könnyű.

2013. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jobb agyféltekés rajz tanfolyam.4 nap. :) De!Ez csak az alap másolásra tanít meg.Viszont ez egy nagyon jó kiinduló pont ahhoz,hogy úgy tudj majd valamikor rajzolni,ahogy szeretnél.Hajrá!
2013. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Tegyél fel egy kérdést róla! :D
2013. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Abszolút igaza van az 1. válaszolónak. A gyakorlás az ami lehet, hogy évekbe telik mire eljutsz egy bizonyos szintre de mindenképpen megéri. Olyan ez mint amikor valaki le szeretne fogyni. Lehet, hogy lassan megy, lehet, hogy évek múltán lesz látható a változás de elértük célunkat és meg is látszik a munkánk gyümölcse. Ami a jobb agyféltekés rajztanfolyamot illeti én nem hiszek benne. Szerintem 4 nap alatt akkora ( a reklámozott ) fejlődésre senki sem képes. Szerintem ahhoz, hogy valaki megtanuljon rajzolni semmiféle hókuszpókuszra nincs szükség ami megfoszt fél évnyi keresetedtől. Szerintem rajzolni tanulni kell mert olyan, hogy valaki tehetséges és bármit kapásból lerajzol olyan nincsen. Tanulhatsz autodidakta módon is de javaslom keress egy tanár. Én is úgy gondoltam, hogy majd otthon a netről meg könyvekből képzem magam de nem olyan könnyű. Félre tettem a büszkeségemet és segítségért fordultam. Már tanárhoz járok és sokkal jobb, hogy van valaki akire számíthatsz, aki mindig ott van mögötted, akihez bármikor fordulhatsz ha segítségre van szükséged. Valamint így egy hozzáértő véleményét is meghallgathatod. Szóval ajánlom, hogy ne önerőből próbálkozz persze van akinek bejön, de így könnyebb. De ez csak egy tanács a te döntésed. Sok sikert kívánok!
2013. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én írtam a jobb agyféltekés rajzról.Nos,nem hinni kell benne,hanem csinálni.Nem reklámozni akarom,de én magam is ismerek grafikus,festőt aki tanítja.Ha hiszel benne,ha nem működő rendszer.Direkt nem írok nevet és web címet,de bizony nagyon is hatékony módja a rajztanulásnak.Nem hókusz-pókusz,és nem kell hinni benne.És csak olyanról illik véleményt alkotni,amit az ember maga is kipróbált.A te véleményed szubjektív.Ezt nem bántásnak szánom,ez tény.És fentebb már írtam,hogy ez csak egy jó alapot ad,de a kezdéshez képest nagy a változás már 4 nap alatt is. :)
2013. márc. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5. válaszoló vagyok

Én csak arról tudok nyilatkozni amit eddig láttam, hallottam. Igazad lehet hiszen én nem vettem rajta részt így nincsen vele tapasztalatom. Te nyilván többet tudnál mondani a tanfolyammal kapcsolatosan az ismerőseid jóvoltából. Az előző válaszomban kicsit lehordtam a tanfolyamot amire nem igazán volt okom a részvétel hiányában. Egyszerűen csak nehéz elhinni így látatlanba. Mondjuk szerintem ennek a tanfolyamnak nem is a rajtanítás a fő célja. Ez csak egy eszköz arra, hogy feloldják a jobb agyfélteke blokkjait és jobban megtanulják használni a mindennapi élet során. Az embereket szerintem nem az a 4 nap változtatja meg hanem, ha utána alkalmazzák az ott tanult szemléletmódot. Nem azt mondom, hogy nem működik mert ha így lenne már megbukott volna. Csak szerintem ennek vannak költséghatékonyabb módjai is. De tulajdonképpen megéri ahogy mondtad ez biztosan ad egy alapot amire később lehet támaszkodni.

2013. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszer szívesen kipróbálnám a jobb agyféltekés tanfolyamot, de én is szkeptikus vagyok, mint az utolsó hozzászóló; 4 nap alatt felszínesen lehet megtanulni max. rajzolni, ad egy alapot, amit később tovább lehet fejleszteni. De sokan szerintem tévesen azt hiszik, hogy ettől Leonardo da Vinci szintjére emelkednek, ezért vagyok szkeptikus vele szemben.


Amúgy igen, rajzolni, mármint jól rajzolni megtanulni nem könnyű, rengeteg gyakorlás kell hozzá, plusz végtelen szeretet és türelem a rajzolás iránt :)

2013. márc. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!