Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nagyon jó színész vagyok,...

Nagyon jó színész vagyok, nagyon élethűen tudok utánozni embereket. Mindig is úgy éreztem, ki kéne használni ezt a tehetségemet. Hol tudnám ebben kipróbálni magam?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 16:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
46%
állatkert, majomketrec
2013. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%

"A szerénység csaknem mindig egyenes arányban áll a tehetséggel."


Ám, ha mégis ennyire jó vagy, akkor nézelődj neten, számos casting van.

Keresnek statisztákat, ha nagyon jól teljesítesz, még a főszerepre is átdobhatnak. :)

2013. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Csak azt nem tudom, hogy miért van az, hogy az emberek itt háklisak arra, ha valaki felvállalja, hogy miben jó.

Ha mondjuk azt írnám, hogy tudok magyarul, hegedülök vagy jól értek a számítógépszereléshez, akkor is nekem esne mindenki, hogy mit dicsekszem? Vagy játsszuk azt, hogy minden jó tulajdonság mellé írok egy rosszat, hogy számotokra hogy nehogy túlbillenjen a mérleg a jó irányba?:D

2013. febr. 23. 16:51
 4/29 anonim ***** válasza:
26%

Nem vagy jó színész.

A jó színész nem kérdez, hanem eljátssza a szerepet. Például az állatkertben, a majomketrecben utánozza az embereket, ha azt a feladatot osztják rá, és ezért megfizetik.

2013. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
29%

Nem kell rosszat írnod magadról...



de, ha akkora tehetséged lenne, akkor nyilván nem a GYIK-en kérnél tanácsot, hanem már régen a Duma színházban kapnád a fizut és szórakoztatnál embereket.


Lehet, hogy öntelt pÖcs mivoltod ellenére valóban jó színész vagy, sőt mi több, nagyon jó vagy!

2013. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

"A jó színész nem kérdez, hanem eljátssza a szerepet."


Mit nem kérdez? Ez számomra nem világos.

Hogy játsszam el a szerepet, ha még nem vetettem bele magam a színészvilágba?



Utolsó: miért lennék öntelt p*cs?


Fárasztó ennyi rosszindulatú idiótával vitatkozni. Ti nagyjából a következőket állítjátok: ha mondjuk valaki olyan jó futó, hogy egy atlétára ráverhetne, de egyszerűen nem lett atléta, mert az afrikai szavannákon él, az nem jó futó; aki ért valamihez, amit mások is elismernek, az öntelt p*cs.

2013. febr. 23. 17:23
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
De, egy s3ggfej vagy Te b@szd meg...
2013. febr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%

Én vagyok a rosszindulatú idióta. Meg az előző is.


Alapvetően megemlítettem, hogy eléggé nagy az arcod így látatlanba...


Te jöttél, hogy mit gondolok én, mert majd megemlítesz rossz tulajdonságokat is bla bla bla...


És nézzél csak körül a nagyvilágban...

Hány ember mondja magáról, hogy ő nagyon jó ebben vagy abban?(amatőrökről beszélek) És közbe leesik az állad a munkáitól.

Tessék, tegyél fel egy videót, nyilván akkor nagyobb lesz a "rosszindulatú idiótáknak" a rálátása, hogy a Budapest TV-be küldjön, vagy valami rendes helyre.


Az meg, hogy majdmolsz embereket, az maximum humor és egy erre való adottság.

Nem tudom, hogy hány éves lehetsz, de ha érettebb korú vagy akkor bizony nagyon sajnállak.

2013. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
53%

A színészek se utánoznak mellesleg, hanem eljátszanak egy adott darabot, amelyben az ő egyedi játéka meg személyisége van benne.

És azért ugrik neked mindenki, mert az ilyen szakmákban az alázat a legfontosabb. De szerintem nem érted, hogy miről magyarázunk itt neked, mert túlságosan elvakít a magadról kialakított kép téged.

2013. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jelentkezhetnél tehetségkereső show-ba, vagy pedig ineterneten nézelődj...
2013. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!