Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nagyon jó színész vagyok,...

Nagyon jó színész vagyok, nagyon élethűen tudok utánozni embereket. Mindig is úgy éreztem, ki kéne használni ezt a tehetségemet. Hol tudnám ebben kipróbálni magam?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 16:34
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Nos, rajongótáborom már legalább van:D:D:D



"Alapvetően megemlítettem, hogy eléggé nagy az arcod így látatlanba... "


--Nagyon jó színész vagyok, nagyon élethűen tudok utánozni embereket. Mindig is úgy éreztem, ki kéne használni ezt a tehetségemet. ---


Borzasztó. Milyen egy öntelt, elvetemült, felfuvalkodott alak lehet, aki ilyeneket mer állítani magáról! Tudod, mit? Nem vagyok jó színész, pocsék színész vagyok, nem tudok utánozni senkit. Sőt, egyáltalán semmiben sem vagyok jó. Abszolút senki vagyok, nincs tehetségem, eredményem.


Most így jó? Most már nyugodt vagy? Ha szarrá fikázom magam és szőrcsuhát húzok magamra és kenyéren és vízen élek, akkor már nem jelentek veszélyt a rendes, becsületes, alázatos emberekre?


Csak azt mondd meg, hogy ELMÉLETBEN!!! ha valaki tényleg jó érzékkel rendelkezik a színészethez, akkor az hogy kérdezze meg úgy, hogy az nektek is kellően alázatos és megfelelő legyen? Írj, kérlek egy alternatívát! Írd le nekem, hogy ha te azt éreznéd, hogy neked jól menne a színészet, de még nem próbáltad ki magad, akkor hogy tennél fel egy kérdést, úgy, hogy abban elég önostorzás legyen! Várom a válaszodat!



"És nézzél csak körül a nagyvilágban...

Hány ember mondja magáról, hogy ő nagyon jó ebben vagy abban?(amatőrökről beszélek) És közbe leesik az állad a munkáitól. "


Nem tudom, hány ember mondja el magáról, de nem is érdekel túlzottan és azt se értem, mi köze a kérdéshez. Amúgy nem érzem összefüggőnek a két mondatodat: egyszer azt állítod, hogy a világ tele van amatőrökkel, akiknek nagyobb a füstjük, mint a lángjuk, a másik mondatod szerint meg leesik az állam a munkáiktól. Akkor most mit is akarsz mondani?


"Tessék, tegyél fel egy videót, nyilván akkor nagyobb lesz a "rosszindulatú idiótáknak" a rálátása, hogy a Budapest TV-be küldjön, vagy valami rendes helyre. "


Nem csak rosszindulatú idióták vannak, csak úgy látom, hogy az emberek itt valahogy azt várják el, hogy ha valaki jó valamiben, annak még egy egészséges önértékelése se legyen, hanem helyette mondja el magát mindennek, mert csak akkor tekinthető hiteles embernek. Ennyi erővel mondjuk arra is ugrotok, ha valaki kiteszi a neve elé a dr. titulust, ami sok évnyi kemény munkát és tanulást feltételez?


Amúgy kösz a tippet, leírhattad volna anélkül is, hogy ellentámadó hadjáratba kezdesz, hogy jól kigúnyold az állítólagos nagyképűségemet.


"Az meg, hogy majdmolsz embereket, az maximum humor és egy erre való adottság. "


Ja, ez az, fikázzuk le, vessük meg! A Bagi-Nacsa páros meg Fábry is gondolom tök megvetendő, nincs semmijük, csak egy kis humoruk.


Miért érzed fontosnak, hogy te itt most engem jól kiábrándíts? De komolyan kérdezem, mitől félsz?



"Nem tudom, hogy hány éves lehetsz, de ha érettebb korú vagy akkor bizony nagyon sajnállak."


Köszönöm, én is téged. Amit itt közvetítesz az egy irigy, besavanyodott proliszemlélet, gondolom egyszer lecsúsztál, aztán azóta igyekszel mindenkit lehúzni, aki valamiben kitűnik.



"A színészek se utánoznak mellesleg, hanem eljátszanak egy adott darabot, amelyben az ő egyedi játéka meg személyisége van benne."



A parodisták pl. nem. Én róluk beszélek.


"És azért ugrik neked mindenki, mert az ilyen szakmákban az alázat a legfontosabb."


De mi a f¤szból gondolod, hogy nincs bennem alázat? SEMMIT nem írtam le, ami engedne erre következtetni. Neked az a bajod, hogy valaki jó valamiben és fejleszteni akarja magát. Hol hiányzik ebből az alázat? Ha nem lenne bennem alázat, fel se merülne bennem, hogy elmenjek tanulni. Akiben nincs alázat, az úgy működik, hogy nem fogad el senkit maga felett állónak, azt hiszi, mindent tud, így nem hajlandó tanulni senkitől. Én pont, hogy tanulni akarok.


De neked ezt hiába magyarázom, amíg van egy ellentétes meggyőződésed, addig tök mindegy. Amúgy se nagyon érdekel, mit gondol valaki rólam, aki nem is ismer. Annyit mertem leírni, hogy "úgy érzem, van ebben tehetségem", erre meg rögtön nekem esik 3 proli, hogy nehogy már a hülyegyerek azt higgye, hogy jó valamiben! A gyerekedet is így neveled?



"De szerintem nem érted, hogy miről magyarázunk itt neked, mert túlságosan elvakít a magadról kialakított kép téged."



A magamról kialakított képről te semmit nem tudsz. Nem tudsz úgy sértegetni, hogy csak általánosságokkal dobálózol.

2013. febr. 23. 20:08
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
akkor is csak egy faxkalap vagy
2013. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

No, Te istenverte gyökér :D


"hogy neked jól menne a színészet, de még nem próbáltad ki magad, akkor hogy tennél fel egy kérdést, úgy, hogy abban elég önostorzás legyen! Várom a válaszodat!"


Ha nekem valami tudom, hogy megy akkor az azért van, mert kipróbáltam magam. Ha pedig nem próbáltam, de érzek affinitást, akkor nem írom magamról, hogy hú. de qurva -über -f@sza színész vagyok.


Eddig olvastalak el. Mellesleg többen, számszerint kb. 3- an szóltunk be Neked.


Az, hogy az amatőrökkel tele van a világ? nem így értettem, hanem úgy, hogy számos amatőr, aki nem a művészetéből él, profi szinten műveli egyéb művészeti ágakat, mégis minél több tudás van a birtokában, annál jobban észre veszi, hogy tulajdonképpen "semmit sem tud" ...


De, minek is tépjem a számat... Neked a színészet a majmolásnál kimerül.

2013. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

És hogy mire ez a rossz indulat?


http://www.youtube.com/watch?v=KkFPsBRhvQo


Parancsolj! Okulj abból is, akit a haverok küldtek be, mert a versenyző be sem ment volna, mert szerinte nincs hangja.


Mellesleg, hogy mennyire vagyok lecsúszott proli, azt a fantáziádra bízom. :)


Üdv.

2013. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

"Ha pedig nem próbáltam, de érzek affinitást, akkor nem írom magamról, hogy hú. de qurva -über -f@sza színész vagyok."



Mutasd meg, kérlek, hol írtam ilyet.


"Nagyon jó színész vagyok"


-ennyit írtam és nem többet. Világossá tettem azt is, hogy ezalatt parodizálást értek. Nyilván nem Gálvölgyi János vagyok és hivatalos színészi pályafutásomról beszélek.


"Eddig olvastalak el. Mellesleg többen, számszerint kb. 3- an szóltunk be Neked."



Hármat írtam én is.



"nem így értettem, hanem úgy, hogy számos amatőr, aki nem a művészetéből él, profi szinten műveli egyéb művészeti ágakat, mégis minél több tudás van a birtokában, annál jobban észre veszi, hogy tulajdonképpen "semmit sem tud" ... "


Hú, de nagy igazság. Minden értelmesebb kamasz rájön 18 éves korára. Tisztában vagyok vele én is. De ez megint tök irreleváns. Az, hogy azt írom, hogy szerintem (és mások szerint) van tehetségem a parodizáláshoz, az nem tom, miért lenne érv amellett, hogy szerinted én nem fogom fel, hogy mennyi mindent nem tudok.



" http://www.youtube.com/watch?v=KkFPsBRhvQo


Parancsolj! Okulj abból is, akit a haverok küldtek be, mert a versenyző be sem ment volna, mert szerinte nincs hangja. "



Megint tök irreleváns szemét, mint minden, amit eddig írtál. Megintcsak azt mutatja, hogy semmit nem tudsz rólam és az önértékelésemről. Én is úgy gondolom, hogy nekünk, kettőnknek nincs miről beszélnünk. Szervusz!



"Mellesleg, hogy mennyire vagyok lecsúszott proli, azt a fantáziádra bízom. :) "


A fantáziám szerint megkeseredett emberke lehetsz, aki emellett buta.

2013. febr. 23. 22:51
 16/29 anonim ***** válasza:

Ámen! :D


Szép estét!

2013. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Fura, hogy mégis elolvastál, miután egyszer már azt írtad, nem fogsz. Ennyit a hitelességedről.
2013. febr. 23. 23:05
 18/29 anonim ***** válasza:
51%
A nagyon jó színész nem pofázik vissza. A nagyon jó színész csak pofázik.
2013. febr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
40%
Mihez képest vagy jó? Kihez képest? Ki mondta neked, hogy jó színész vagy? Haverok, barátok, családtagok? Vagy esetleg szakavatott ember?
2013. febr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
A valóban jó színész nem mondja magát jónak. Ha majd játszottál 40-50 évet, akkor indokold meg nekem miért vagy jó színész.
2013. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!