Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nagyon jó színész vagyok,...

Nagyon jó színész vagyok, nagyon élethűen tudok utánozni embereket. Mindig is úgy éreztem, ki kéne használni ezt a tehetségemet. Hol tudnám ebben kipróbálni magam?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 16:34
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
B*sszátok meg a k*rva anyátokat mostmár! A f*szom tele van veletek! Le merem írni, hogy jó mind a saját, mind a környezetem megítélése szerint jó a színészi képességem, erre a sok begyöpösült, kötekedő f*sz nekem esik, hogy mit fényezem itt magam. Szirota Jennifernek se jó a hangja, ha még nem énekelt 50 évet és nincs aranylemeze? Bagi Iván se volt jó színész, mielőtt nem fedezték fel? Csomó emberben megvan a tehetség, és mindenki tanul előbb egy csomót, mire te a képernyőn látod. De attól ők már előtte is elmondhatják magukról, hogy van tehetségük, mert van is, csak tanulniuk kell, mire ki tudják bontakoztatni. És egy leendő színésznek, egy zongorán játszó, fiatal csodagyereknek, vagy egy fiatal nyelvzseninek nem esik neki senki, ha nem átallja azt mondani magáról, hogy jó ebben meg ebben. De ezt a ti korlátolt, rosszindulatú agyatok képtelen felfogni.
2013. márc. 2. 01:20
 22/29 anonim ***** válasza:
Attól, hogy Szirota Dzsennifernek jó a hangja még nem jó színész :D Bagi Iván sem az, Bagi Iván humorista-parodista. Ettől még lehetsz jó színész...
2013. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Javaslom, nézd meg a "példa" és "analógia" szavak jelentését az értelmező szótárban!


Bővebben:


Nem mondtam, hogy Sz. J. jó színész, hanem arra próbáltam egy analógiával rámutatni, hogy attól, hogy valaki még nem

2013. máj. 7. 16:43
 24/29 A kérdező kommentje:
kapott díjat, elismerést, pénzt a tehetségéért, attól még lehet tehetsége. De a gyk. autista közönségének ezt úgyis hiába magyarázom.
2013. máj. 7. 16:44
 25/29 anonim ***** válasza:
72%
Az autistákra vonatkozó megjegyzésedért egy szájbarúgást megérdemelnél...
2013. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Igazad van, titeket autistának nevezni sértő az autistákra nézve...
2013. máj. 21. 11:05
 27/29 Hera Way válasza:
Nem tudom miért kell szekálni a kérdezőt .. ő világosan, röviden-tömören annyit kérdezett, hol tudja magát kipróbálni, ha jól figyeltem 1-2 ember volt aki a válaszra írt, a többi meg szapulni kezdett, nem értem milyen okból kifolyólag?! Az lenne a lényeg, hogy támogassuk a másikat és örüljünk az örömének, még ha a végén nem is jön neki össze. - nem pedig az ellenkezője, nem kell lelombozni a másikat, mert akkor 'te' is ezt várhatod majd ha lesz egy nagy (akár megvalósíthatatlan akár megvalósítható) álmod... Ennyit szerettem volna, köszönöm annak aki elolvasta ezt a néhány sort.
2014. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Egyet értek az utolsó válaszolóval! Végig olvastam a kommenteket, és valóban én sem értem miért kell szidni a kérdezőt!! Lehet, hogy a kérdésében "túl fényezte" magát, de én ezt nem gondoltam, csak a kommentekből indulok ki. És az is lehet, hogy sértő mondatokat használt, de csak mert más is sértegette őt!! Én nem vagyok biztos magamban, hogy jó színész lennék, de azt hiszem talán igen, csak egy baj van, hogy nem annyira szeretek szöveget tanulni, de a cél érdekében bármire képes vagyok. Én is gondolkozom, hogy színész legyek, bár a családom annak ellenére, hogy tudják jó színész lennék nem támogatnak. Egy ismerősöm az általános suli után olyan suliba megy ahol lehet színészetet jobban "kitanulni". Ha írsz nekem,(ha még nézed ezt a kérdést) akkor én addig megtudom, hogy melyik suliba megy. :) A véleményem ennyi lenne lényegében: Nem értem a szitkozókat, mikor a kérdező csak megvédte magát!
2014. aug. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Üzenem annak a sok agyilag korlátozott takonypócnak, aki nem tudott értelmes választ, adni hanem ehelyett a kérdezôt fikázta, hogy szopja le magát keresztben.


"Akkod is csak egy faxkalap vagy"

Esstleg ts kisfiam... szánalmas... (nem akarok többet káromkodni)


Egyébként utánzásban nekem is mondták páran, hogy egész jó vagyok.

Ha érdekel a dolog nézelôdj neten olvasgass, stb. vagy tanulj ez irányba, lehet, hogy sikerrel jársz és egyszed még nagy parodista vagy színész lesz belôled (:

2015. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!