Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tanuljak meg graffitizni?

Hogy tanuljak meg graffitizni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 4. 15:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%
Majd a börtönben megtanítanak rá az első pár béna próbálkozásod után.
2013. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
-.- ...és ha papírra akarom rajzolni????
2013. aug. 7. 15:15
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Graffiti spray-vel akarsz egy kis papírra rajzolni?
2013. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
ceruzával...de honnan tudod h kis papírra csinálnám...vagy nem a házunk falára..azt nem büntethetik...
2013. aug. 7. 15:20
 5/21 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp!!:) Kezdj szerintem térhatású betűket csinálni, és árnyékold őket!!:) Úgy, mint a régi wordartok!!:)

[link]

Kitalálod, hogy melyik irányból jöjjön a fény a betűkre, és akkor az ellenkező oldalukra a betűnek hát ott erősítsd meg a csíkokat, az lesz az árnyék, vagy a vetett árnyékos dolgok is jól néznek ki:) Kis akkor színezd ki szépen, az árnyék is lehet színessel egyébként:) Árnyékolásra példa:) Am először efféléket is próbálhatsz lemásolni:):):)

[link]

Ja és am én nem vagyok graffitis, csak néha csinálok ilyen szavas dolgokat is:):):) Papírra!:)

2013. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Mivel semmit sem írtál, így ne várd el, hogy tudjon neked akárki válaszolni egy ilyen értelmetlen kérdésre. Odahánytál egy mondatot... Normálisan meg kellett volna fogalmaznod a kérdésedet.


Egyébként graffitit azt festékkel vagy filccel csinálnak...

Onnan tudom, hogy nem hiszem, hogy van arról egyáltalán fogalmad, hogy honnan szerezhetnél több négyzetméteres papírt.

A házatok falán biztos jól nézne ki, ha összefirkálnád grafitceruzával... A rendőrség ugyan nem büntetne meg, de ha a szüleid meglátják, hogy összefirkálod a házuk falát...

2013. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszönöm az egyetlenegy értelmes választ utolsó előtti válaszoló
2013. aug. 7. 15:34
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Grafikát tanulni, az egy dolog és dicséretes. Az eszközöket magad szerzed be, a tiédek, azt teszel velük, amit jónak látsz. Ehhez képest a graffiti felülete nem a tiéd, és nem feltétlenül évezi mindenki, de nem menekülhet a látványtól. Ez a kettő között a döntő különbség (a technikán kívül). A graffitit azért utálják, akik utálják, mert számukra nem élvezetes dolog "élvezésére" kényszerítik őket, ráadásul ezzel még kérkednek is. A közmegegyezéses graffiti ellen semmi kifogásom, csak nehezen tudom elképzelni a megvalósulását.
2013. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
utolsó..értem...am grafikát is rajzolok :P
2013. aug. 7. 18:01
 10/21 anonim ***** válasza:
18%
inkább el se kezdd öcsi
2013. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!