Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » "Will it Blend? " Mi a reakció...

"Will it Blend? " Mi a reakciótok erre a sorozatra?

Figyelt kérdés
Tekinhető-e egyfajta performansznak, vagy puszta agyamentség szerinted?

2012. dec. 16. 18:42
 1/5 A kérdező kommentje:
2012. dec. 16. 18:42
 2/5 anonim ***** válasza:

egyfajta performansz ? :D

szerintem igen..egy előadás,egy produkció.

Igaz,kicsit primitív hogy bármit csak úgy bedob a turmixgépbe,és lássuk mi történik. Nyilván tönkremegy.

De érdekesség gyanánt szívesen megnézem ha úgy tartja kedvem.

2012. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem néztem utána, úgy írtam ki a kérdést. Mint kiderült, ez egy létező termék reklámja tulajdonképpen. De néhány epizód megnézése után már valami mélyebb tartalmat véltem érezni mögötte. Ahogy azokat a mások által dédelgetett, vágyott cuccokat porrá zúzza sorozatban, az arcán azzal a bájgúnár művigyorral/ami persze szintén csak a paródizálása a hasonló műsoroknak/, szóval szerintem szinte művészi szintre emelte a máskor oly unalmas reklámozást, nagyon profi sorozatnak tartom.


/a kérdés kiírását viszont elszúrtam, legtöbben meg sem nézték, gondolom, máskor majd jobban megfogalmazom/

2012. dec. 17. 13:56
 4/5 anonim válasza:
Full kamu,tele vágásokkal,az a turmixgép penge nem képes porrá őrölni egy alumínium hátlapot...
2014. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Puzsér Róbertnek is feltűnt ez a furcsa reklámsorozat...:)


https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&list..

2015. márc. 27. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!