Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tanárok, nektek mi lenne a...

Tanárok, nektek mi lenne a reakciótok, ha egy diákotok elmondaná, hogy példaképének tart titeket?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy van hasonló kérdés de én arra lennék kíváncsi hogyha ballagáskor például egy diákotok odamenne hozzátok és elmondaná, hogy nagyot,tisztel és szeret titeket és példaképének tart, mit reagálnátok?
2010. márc. 10. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dagadna a mellem, és nagyon jól esne!
2010. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megköszönném,és tudatnám vele,hogy bármikor jöhet egy jót dumálni,ha szükségét érzi.
2010. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyik tanárnőmmel tudattam...Megírtam neki, hogy köszönöm amit kaptam tőle...rengeteget segített, azt is elmondtam, hogy őt tartottam a leglelkiismeretesebb módszertanosnak, és hogy nagyon tisztelem:)

Szívből írtam ezeket a sorokat neki. És bíztosan jól esett neki, mert ballagáskor könnyek közt adott át egy gyönyörű könyvet:)

2010. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érezné, hogy megérte ennyit dolgozni...
2010. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan többször is, hogy megmondtam a tanáromnak, hogy nagyon tisztelem a munkáját, és jó tanárnak tartom. Mindegyik nagyon örült neki. Én is tanár vagyok, az ilyennek csak örülni lehet. Az elismerés mindenkinek jól esik és kijár, ha jól végzi a munkáját.
2010. márc. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hajhaj... Én meg nem mertem a kedvenc gimis tanárnőmnek (ének-zene) elmondani, hogy felnéztem rá és úgy tekintettem rá, mint egy idősebb testvérre vagy rokonra. Nagyon szerettem és tiszteltem... azt hiszem, ma írok neki egy levelet, bár lehet kicsit késő, 3 éve érettségiztem...
2010. márc. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Az egyik legjobb érzés, amikor a szavaid, amit képviselsz, célba talál.

Jól esik és örül az ember, s persze megköszönném. S talán én is mindenféle jókat kívánnék az elkövetkezendő életére.

2010. márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és utolsó előtti, szerintem soha nem késő :D
2010. márc. 12. 16:43
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már arra gondolna a legtöbb, hogy a diák pedálozni akar, de mivel ez ballagáson történt, így akkor már nem számít. ;)
2010. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző: na én pont ezért nem mertem elmondani neki. Tanárom volt, most a főnököm, és félek hogy azt hinné, csak pedálozni akarok. Azért segítem, amiben tudom.
2010. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!