Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyenek a rajzaim? (többi lent)

Milyenek a rajzaim? (többi lent)

Figyelt kérdés

tegnap csináltam őket unalomból(suliba portán kellett ülnöm)

rajz sulin gondolkodtam h megyek tovább tanulni,szerintetek lenne rá esélyem hogy bekerüljek?:)(a rajzokat szines ceruzával ill.garfit ceruzával csináltam,és tollal)13/L

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. nov. 17. 11:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Ja, mégvalami: nem igazán látod az arányokat (térdelő lány) Szerinted komolyan így néz ki egy térdelő ember??

Utsó voltam

2012. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
véltelenül nem a pécsi belvárosiba jársz?
2012. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

rengeteget kell még fejlődnöd, de semmi sem reménytelen, ma tényleg ilyen irányban gondolkodol akkor GYAKOROLJ,GYAKOROLJ, és ne felejts el gyakorolni. napi több órán át rajzolj és egyszer meg lesz az eredménye.

A másolás meg nem rossz dolog, de arra nem való hogy körbemutogassad , hogy milyen szépek , inkább csak gyakorlásra.

2012. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Wáow tök jók lettek :D nekem tetszenek :)


14/L

2013. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!