Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Írtam egy könyvet vélemény:?...

Írtam egy könyvet vélemény:? (részlet lent)

Figyelt kérdés

Nem rég jöttünk meg a nyaralásból, és Angie, ha hiszitek ha nem Lucky.

AZ A LUCKY! Egyből megismertük egymást. UTÁLOM! Még jó, hogy ma költöztünk, így különszobánk van…

Neki sokkal rosszabb a szobája , mert nincs benne titkos lejáró, direkt eltakartam az íróasztalommal! Mert folyton , de folyton benyit.

Most is szekál!

Na riadót fújtam Mollynál így ma lent alszunk! Csináltunk egy király telefont le, és aminek csak Molly és én tudjuk a számát, amint megcsörgetjük, jelez fent mert elég hangos, akkor lemegyünk oda!

Na lent vagyunk végre Mollyval vagyok, elmeséltem neki mindent , kiakadt! De nem baj mert még tart a nyár, ő nem tud menni a szüleivel, mert nekik is kisbabájuk lesz, de nekik van elég szobájuk, így nem kell elmenniük még ha 3-as ikrek lesznek sem!



2012. okt. 7. 16:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Közben rájöttem, hogy Molly nem a főszereplő testvére! :D Légyszi fogalmazd át, és küldd el nekem az új változatot majd:)
2012. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"ez....ööö...ez....ezmiez?"


Egyetértek...

2012. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Szia!

Hány éves vagy?

Nem fogalmazol érthetően. És nagyon zavaró, hogy minden mondat végére felkiáltójelet teszel!

2012. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Igen, egyetértek az előttem szólóval. Nem értelmes ez a szöveg, és jó lenne, ha ideírnád, hány éves vagy! és csak nagyon remélni tudom, hogy lány...
2012. okt. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ezt a szöveget csak az értheti meg, aki már eleve tisztában van a szereplők kilétével és egymáshoz való kapcsolatával. Ezt viszont nem lehet elvárni egy teljesen ismeretlen olvasótól!

Kid neked Molly?

Ki ez az Angie-Lucky? Mit vétett neked Angie-ként? Miért változott meg hirtelen a neve? Az ő szobája nem "sokkal rosszabb", mert van benne titkos lejáró, csak ő nem tud róla, nem? Vagy a te szobád titkos lejáróját takartad el, mert "folyton benyit"?

"Ma lent alszunk" Mihez képest "lent"? A pincében? Honnan jön ez a titokzatos telefon, aminek még saját azáma is van, de csak ketten tudtok róla? És miért kellett ezt a telefont "lecsinálni"? Ha meg ez a telefon "lent" van, akkor ki hallja? És ha ilyen hangosan csönget, akkor más miért nem hallja?

"Nekik IS kisbabájuk lesz" És még kinek? És ha ilyen sok szobájuk van a nemtudni kiknek, akkor az a valaki miért nem tud odamenni? Honnan nem kell "elmenniók ezeknek a valakiknek?

"Még jó, hogy ma költöztünk, így különszobánk van… "

Eddig nem volt, tehát egy szobában aludtatok? És egyáltalán, ez az Angie-Lucky mit keres nálatok? Hogy került oda?


Látod, egy ilyen kis szövegrészben is ennyi, rajtad kívül másnak érthetetlen apró részlet van!

Szedd össze az egészet, és rugaszkodj neki újra...

2012. okt. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát... talán majd a következő.
2012. okt. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szeretem a tojásos nokedlit.
2012. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!