Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Az Antigoné című könyvet...

Az Antigoné című könyvet honnan tudom megrendelni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Menj el a hozzád legközelebbi könyvesboltba és ott megveheted. Vagy akár a neten is elolvashatod.

Jó olvasást a könyvhöz!

2012. szept. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sulikönyvtár?
2012. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban tennéd, ha könyvtárból kölcsönöznéd ki. Most minek adsz érte 1000 vagy nem is tudom mennyit? Belefirkálsz egy kicsit, ami kell, azt úgy viszed vissza. Vagy legalább te is tudod használni azokat az infókat, amiket már előtted beleírtak. :D
2012. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából bármelyik könyvesboltban megtalálod, illetve ott a bookline, az alexandra, a líra, a libri online változata, netes vásárlásnál kedvezményt adnak.
2012. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem jobban tennéd, ha könyvtárból kölcsönöznéd ki. Most minek adsz érte 1000 vagy nem is tudom mennyit?"


Először is: egy gyorséttermi menü árából megvan a könyv. Vagy még annyiból se, kötelezők olvasmányokat olcsóbban is adják. Másodszor: jó érzés, ha egy könyvről elmondhatod, hogy az a tiéd. Harmadszor: ha valaki könyvet szeretne vásárolni (nem cigit vagy piát), akkor ne beszéljük le róla.

2012. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne belefirkálni? :O Jegyzetfüzet minek van?:)
2012. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!