Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mindenki szerint drágák a...

Mindenki szerint drágák a regények. Te mennyit fizetnél értük?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 20:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
semennyit mert ott a könyvtár. ha már elolvastam utána úgyse kell, minek, hogy porosodjon???
2012. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2 ezret max, de inkább kikölcsönzöm a könyvtárból.
2012. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 SzilKa ***** válasza:
ebook formátumban kb egy ezrest adnék értük.
2012. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Egyszer egy hónapban megvenni egy könyvet nem drága, az a 3000 ft másra is elmegy. De szerintem kevesen vagyunk olyanok, akik egy hónapban 1 könyvet olvasnak, vagy csak két-, háromhavonta. Tegyük fel, hogy 1 héten elolvasol 2 könyvet. Az 6000 ft, ezt szorozd be 4-gyel, az már 24.000 ft. Csak könyvra ez nagyon sok.

Ezért mondjuk, hogy drága.

2012. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, akkor annyit amennyibe kerül. A legtöbb amúgy is csak 2-3ezer forint, és nem vesz az ember minden nap új regényeket... Én mondjuk havi 1x megyek el könyvesboltba, veszek 3-4 könyvet, és ennyi. (Vagy kevesebbet, attól függ mit találok.)
2012. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Regényt nem veszek, csak szakirodalmat, úti könyveket, lexikonokat, szótárakat. Regényeket könyvtárból kölcsönzünk. Mi sokat olvasunk, nem is tudnánk hol tárolni. Ráadásul az is előfordulhat, hogy rosszul választunk és megvennénk olyan könyvet, ami mégsem igazán érdekel. A könyvtárba pedig 10-15 oldal elolvasása után egyszerűen visszavisszük.
2012. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Tény, hogy drágák lettek, de ha tetszik valamelyik könyv, akkor megveszem. Az Ebook-ot nem szeretem, számomra sokkal jobb a hagyományos, és szerintem jól néznek ki, ahogy a polcon állnak.

Legutóbb 3000 Ft-ért vettem egy vékonyabb könyvet, ami lehetne olcsóbb is, de ez van.

2012. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én az ünnepekre szoktam könyvet kérni. Az egyik könyvesbolt hálózatnál lehet listát felállítani. Azon jelzem azt a 4-5 könyvet, amit szeretnék a polcomon tudni. Amit valaki már megvett, azt jelzi a gép. Három éve csinálom. Azóta név- és szülinapra illetve karácsonyra csak könyveket kapok :D. Ezzel sokat spórolok+ a családnak sem fő a feje, hogy mit vegyen. Persze van olyan is, hogy magamnak veszek könyvet, ha nagyon fáj rá a fogam. Ezekre meg a törzsvásárlói kuponokat használom fel. ( Sokszor 500 ft megtakarítás is sokat jelent)
2012. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
utolsó, ez jó módszer, tetszik. Köszönöm mindenki válaszát, és hogy ilyen hamar ilyen sokat adtatok. Várom még a továbbiakat. Én egyébként meg sem tudnám igazán mondani, hogy mennyiért vennék szívesen, de elég sokat olvasok. Az lehet rám is igaz, amit valaki írt: ha érdekel, akkor annyit, amennyit ér (legalábbis amennyit kérnek érte).
2012. aug. 11. 21:59
 10/17 anonim ***** válasza:

Valóban nem olcsó mulatság, főleg, ha sokat olvas az ember.

De lehet okosan vásárolgatni, megvárni az akciókat. Én mindig elkülönítek az év során egy kisebb összeget, amit aztán az Alexandra nyári akciójában felhasználok. Idén is már megejtettem ezt a bevásárlást, vettem 19 könyvet az eredeti árukhoz képest 50-90 %-os kedvezménnyel, ami elég jó biznisz. :) (Meg persze év közben is van náluk a könyvmaraton: hetente más kiadó kínálata 30-40%-os akcióban). Ezen kívül van egy hely, ahol alapból nagyon olcsón adják a könyveket (Könyvudvar). Több boltot nem írok, mert így is nagyon reklámszagú a hozzászólásom. :D A lényeg, hogy meg lehet oldani költséghatékonyan. :)

2012. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!