Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ki a "face gep" nevű graffitis...

Ki a "face gep" nevű graffitis? Miért jó neki, hogy mindenki egy TOY hülyegyereknek gondolja?

Figyelt kérdés

Kezd egy kicsit elegem lenni abból, hogy akárhova megyek mindig ennek a jóképességűnek az undormány feliratait látom. Szerintem jobban járna, ha abbahagyná amit művel, mert ha meglátom firkálni lehet, hogy többet nem fog tudni.


Remélem olvassa az érintett is és veszi a lapot, hogy nem akkora jóság amit a városban művel. Mellesleg ez nem művészet szerintem, hanem egy kb.: 12 éves /bocs a 12 évesektől/ csökkent értelmi képességű gyerek idióta időtöltése, aki most jutott el ovi kiscsoport szintre, hogy a nevét le tudja rajzolni, csak ő már nagybetűvel.


Remélem veszed a lapot, vagy ha nem te, akkor valamelyik ismerősöd szól, mielőtt késő.


Lehet majd keménykedni, hogy fekete öves karatés, meg művész vagy egy személyben. Felőlem mondhatod, hogy kiütötted Chuck Norrist, meg lepingáltad Michelangelot /már ha egyáltalán tanítják oviban, hogy ő ki, ha nem akkor tárgytalan/ de fölösleges.


Szerintem szánalmas vagy az összes hasonlóval, csak éppen téged kapnálak rajta leginkább gyermeteg tevékenységed közben.


2012. márc. 21. 09:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező!


Nemrég (talán három hete) a Kossuth rádióban volt egy műsor a graffitiről; a Face nevű firkáló ( a műsor készítői szerint) egy 14 - 15 év körüli lány, aki Pestszentlőrincen elég aktív (és ő fújta össze a frissen átadott Margit - hidat is).

A GEP nevű csoport / formáció a graffiti - kommandó szerint (nem tudom, mi a hivatalos megnevezésük) pestszenterzsébeti.

2012. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Szerintem ez a másik felháborító dolog, hogy egy most felújított hidat összebarmolnak ezek a jómadarak, aminek a felújítása nem kevés pénzbe került, de hála nekik költhetik rá megint mindenki pénzét.


Remélem valaki olyan is unja a tevékenységét aki ismeri is és tesz valamit az ügy érdekében, hogy ne kelljen az ő adójából is a /legyen akkor/ kiscsaj hülyeségeire még többet költeni.


Graffiti kommandó? Az meg mi fán terem?

2012. márc. 22. 16:54
 3/40 anonim ***** válasza:
A GEP biztos erzsébeti.. Nagyon elszaporodott errefelé ez a formáció és már nagyon unalmas... -.-
2012. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 Bycube válasza:
8%
Egy graffiti crew nem attól lesz "erzsébeti" hogy sokat fújnak arra... Az akkor van ha az összes tagja erzsébeten lakik, ami a GEP CREW-ra nem igaz. FACE egy időben nagy név volt, külföldön is sokat írt, a pro-k közé tartozott. De az eredeti FACE már nem ír, hanem egy ténylegesen erzsébeti csaj lekoppintotta a nevét, és most ő írja, elég eredményesen. Viszont ha egy ilyen fikázóval, mint te, kedves kérdező, találkoznak, az nem ússza meg két törött karral. Lehet nagy a pofád, hogy ilyen olyan 60as karod van meg minden, de ott több a sokat látott, küzdött graffitis, lehetsz akármilyen kigyúrt állat...
2012. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

A fikázásról annyit, hogy szerintem nekem nem muszáj eltűrnöm azt, hogy ez a kislány esztétikai környezetszennyezést hajtson végre, és szerintem ez többségi vélemény, mert ha nem az lenne akkor ugye mindenki irkálna hülyeségeket a falra.

Az, hogy ez /a kommented hangneméből felteszem neked is/ egy kellemes időtöltés valakinek azt sajnálom. Szerintem a természethez lehetne ezt hasonlítani, amikor az állat megjelöli a területét, bár mondjuk annak van értelme ugye, ennek a gyerekes szórakozásnak meg nem sok. Azon kívül, hogy valakiknek szép nagy károkat csináltok, mást nagyon nem lehet a számlátokra írni. Remélem majd egyszer jól bevasalnak minden újrafestésre költött fillért, bár nem hiszem, hogy túl sok ilyen "graffitis" dolgozna olyan helyen, /ha egyáltalán dolgozik/ hogy ezeket a pénzeket ki tudná fizetni.

Miért nem a saját házad falát fújod össze? Mert valószínű anyád olyan pofont levarrna, hogy a frissen felfújt taged adná a másikat.

Lehetőség szerint az ilyenek tudománya korlátozódhatna az édes anyukája fehérneműs szekrényére, mert legfeljebb oda való.


Hát amúgy alig várom, hogy egy ilyen harcedzett graffitissel találkozzam, bár nincs 60-as karom és ilyet nem is írtam, /nem tudom, hogy te hol olvastad, én most visszaolvastam és nem találtam/ de szerintem egy 32 kg-os csúcskaratés lánnyal elbírnék.


Láttam én már "graffitist" sírni amikor az egyik anyuka rászólt a buszon amikor még csak elővette a filcet, akkor miért nem amperkodott, ha a graffitisek ilyen harcedzettek.


Azt azért meg kell hagyni, hogy vannak olyanok akiknek a rajzait én is szívesen elnézem, de ez a 4 betű egy nagy folt amit a legtöbb kis suhanc tud az nem ez a kategória.


És "kedves" Bycube ha ismered, akkor szólj neki te, ha meg te vagy ez a kis vadmacska akkor gyorsan hagyd abba amit csinálsz. A két törött karral kapcsolatban meg hatalmas rettegés lett rajtam úrrá, de én mégiscsak abban lelném örömöm ha találkoznék a "több a sokat látott, küzdött graffitis" társasággal.


A mihamarabbi viszontlátásra!

/majd egy kicsit gyakrabban nézem meg a fiókom, hátha megírod hol tudok a kislánnyal és harcedzett lovagjaival összefutni egy kis szakmai jellegű eszmecserére/

2012. jún. 11. 16:56
 6/40 anonim ***** válasza:
Te byecube ezt a kamu face csajszikát ismered?? Mert szívesen elbeszélgetnék vele ezekről a dolgokról... Más országba emberszámba se veszik ezeket a tagger arcokat akik graffitisnek állítják be magukat... Lehet, hogy menőnek tűnnek, de ezek az emberek semmire nem viszik.. Megkérdeznék néhány valamit elért intelligensebb embert mind 1-től 1-ig elítélné ezeket a gettós patkányokat.. Másrészt a BKV-ét minek kell ba**ogatni a gusztustalan, undorító jelölésekkel?? Így is sz*r helyzetben vannak, erre még 5-6 lapáttal tesznek erre a dologra ezek a görények.. De mikor az utazás színvonaláról meg a buszok minőségéről esik szó ezek a patkányok biztos az elsők közt vannak amikor szidni kell a BKV-t!
2012. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

ROhadtul undorító... Miért jó ez??


[link]

2012. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 Qpak József válasza:
18%

Először is köszöntök mindenkit. :)

Kezdjük talán azzal, hogy a GEP (vagyis a crew amiben a Face, Mókus, Tare,Kamy és Esk vannak benne...) nem éppen 1 olyan csicska crew mint ahogyan azt te gondolod kedves kérdező!Már csak azért sem mert ha a Taret nézzük akkor már eleve megbukna a te kis beszélgetésed velük mivel én jó magam is el kezdtem foglalkozni ezzel a tevékenységgel és hallottam innen onnan megbízható forrásból, hogy a Tare 1 állat xD és ezt most komolyan mondom. Nah csak gondoltam benézek ide 1 kicsit és ezt el mondom mert amiket mostanában látok ezzel kapcsolatban az interneten az valami elképesztő FŐLEG, hogy a fele sem igaz és még röhejes is!!! Ja és még valami a FACE NEM LÁNY!!! na pacsi;)

2012. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
53%
Amíg nem nyalják le az összes retküket a buszokon és Budapesten addig mindenki gyűlölni fogja őket! Minden vágyam, hogy 1-1-ig visszafizessék az államnak a középosztálybelieknek és a BKV-nak a károkat amiket okoztak nekik!!
2012. jún. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
40%
Na a buszok szétbarmolásáról már nem sikerült választ adni. Tipikus bandás élettelen hülye gyerekek rossz szokása ez a kamu graffitizés. Pár puhapö**ű azt hiszi, hogy olyan kemény lesz mert ha már az ő élete a bandázásból meg teggelésből áll akkor a másik tulajdonát megjelöli mint ha az övé lenne... Mint az állatok komolyan... Szégyenteljes!
2012. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!