Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ki a "face gep" nevű graffitis...

Ki a "face gep" nevű graffitis? Miért jó neki, hogy mindenki egy TOY hülyegyereknek gondolja?

Figyelt kérdés

Kezd egy kicsit elegem lenni abból, hogy akárhova megyek mindig ennek a jóképességűnek az undormány feliratait látom. Szerintem jobban járna, ha abbahagyná amit művel, mert ha meglátom firkálni lehet, hogy többet nem fog tudni.


Remélem olvassa az érintett is és veszi a lapot, hogy nem akkora jóság amit a városban művel. Mellesleg ez nem művészet szerintem, hanem egy kb.: 12 éves /bocs a 12 évesektől/ csökkent értelmi képességű gyerek idióta időtöltése, aki most jutott el ovi kiscsoport szintre, hogy a nevét le tudja rajzolni, csak ő már nagybetűvel.


Remélem veszed a lapot, vagy ha nem te, akkor valamelyik ismerősöd szól, mielőtt késő.


Lehet majd keménykedni, hogy fekete öves karatés, meg művész vagy egy személyben. Felőlem mondhatod, hogy kiütötted Chuck Norrist, meg lepingáltad Michelangelot /már ha egyáltalán tanítják oviban, hogy ő ki, ha nem akkor tárgytalan/ de fölösleges.


Szerintem szánalmas vagy az összes hasonlóval, csak éppen téged kapnálak rajta leginkább gyermeteg tevékenységed közben.


2012. márc. 21. 09:24
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem írok mert a taggelést mélységesen elítélem, mert semmi szép nincsen benne... A graffitit nem, ha ízléses és szépen van megcsinálva és a megfelelő helyen. Itt Erzsébeten is van egy pár ami nagyon jó, de a taggelés még nagyobb arányban van itt ami rohadtul szúrja a szemem.
2012. okt. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 Calvin Broadus ***** válasza:
100%

Szánalom ami a fejekben van! Sokan azt sem tudják mit beszélnek...

Gyűlölöm amit a média tett vagy próbál tenni a graffitivel...

2013. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
SHAK-nak apja fa**át! Ott hagyta a mocskos lenyomatát a suli WC-ben! Ennek lesz folytatása az bizonyos.
2013. febr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 Vannevar válasza:
87%
Sziasztok! Sok ember úgy írkál itt, hogy foggalma sincs a dolgokról! Először is a tag, amit Face csinál és a graffiti kettő külön dolog. A graffiti művészet a tag egy nyomorékság. A GEP csapat nem 200 fős mielőtt tévhitbe esne itt pár ember. Kb. szerintem 7 tagból áll. Face nem egy dúsgazdag gyerek, sőt szerintem kifejezetten az ellentéte. Ismerem ezeket a köröket. A Gep-eseket nem, de előfordultam már olyan helyen, ahol ilyen emberekkel találkoztam. A fele lopja a filceket és a kannákat, így jutnak a többiek hozzá olcsón. Volt még találgatás arra, hogy Erzsébeten meg Lőrincen meg itt-ott lakik Face, mert ott sok tag-et láttak. Marhaság.... Mindenhol ugyanolyan sok van, viszont tornyosulva a legtöbb az 1-es villamos vonalán. A honvéd korház megállójátol egészen a Lágymányosi híd-ig. És a legtöbb a 4. kerület és a 13. kerület határán van. Na ennyi. Nevet nemtudok, elérhetőséget nem tudok, de ne felejtsétek el a graffiti és a tag kettő külön dolog!
2013. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 !Z! válasza:
33%
Szerintem Istenek ezek a srácok... Szívesen megismerkednék velük, esetleg be is lépnék a bandába.
2014. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:

Mitől lennének Istenek? Merthogy a tagelés semmiképpen sem esztétikus, ráadásul más tulajdonára csúnya firkákat csinálni az enyhén szólva is hatalmas bunkóság.


A tagelés prosztó és undorító dolog. Egy nagyon piciny kisebbség miatt él rosszabb környezetben a hatalmas többség.


A street art viszont támogatandó. A tageléssel ellentétben az hozzáad valamit az utcához, tehetség is kell hozzá és ha jó, akkor elgondolkoztat. Egyszóval van értelme is.

2016. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 Süle Dominik ***** válasza:
Pestszentlőrinciek/imreiek,Kispestiek,Erzsébetiek,Csepeliek a GEP tagjai
2017. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
32%
Éljenek a greffesek ;) ! Sok nyomorek hogy dühöng mindig xD szakadok,rajtatokfaxfejek :D xD legalabb van,min idegeskednetek meg problemaznotok addig is gep van volt lesz ;) szerintem .. Es hat nen rajzolnak szepen de lehet en se,raknék jobbat azokra a helyekre , olvasható legyen azt annyi a bombának sose a szépség volt a,lényege hanem hogy ott legyen azt csa . Utalhatjatok a graffitiseket vagy a tageket de elmondom a graffesek csak nevetnek rajtatok mert hülyék vagytok egytől egyig es nincs életetek
2017. márc. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
46%

16 évesek vitáznak 16 évesekkel vicc kategória, de megérte végig olvasni, jót röhögtem.

"200 ember meg gazdagság", na elárulok valamit.

Ti a társadalom legalja vagytok (bolti tolvajok, szarkák, stb.) szóval ne akarjátok előadni magatok, hogy mekkora állatok vagytok, mert tudjuk és látjuk, hogy csak kis 60 kilós hülyegyerek a 80%-a. Nézzétek meg a LOCO-val készült videót indexen, ha valaki akkor ő ismeri őket és ránézésre is a legalja mind.... (Nem csodálom leszúrták népszínházon..)

2018. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Valaki tudja hol van sok Gep graff?
2023. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!