Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ki a "face gep" nevű graffitis...

Ki a "face gep" nevű graffitis? Miért jó neki, hogy mindenki egy TOY hülyegyereknek gondolja?

Figyelt kérdés

Kezd egy kicsit elegem lenni abból, hogy akárhova megyek mindig ennek a jóképességűnek az undormány feliratait látom. Szerintem jobban járna, ha abbahagyná amit művel, mert ha meglátom firkálni lehet, hogy többet nem fog tudni.


Remélem olvassa az érintett is és veszi a lapot, hogy nem akkora jóság amit a városban művel. Mellesleg ez nem művészet szerintem, hanem egy kb.: 12 éves /bocs a 12 évesektől/ csökkent értelmi képességű gyerek idióta időtöltése, aki most jutott el ovi kiscsoport szintre, hogy a nevét le tudja rajzolni, csak ő már nagybetűvel.


Remélem veszed a lapot, vagy ha nem te, akkor valamelyik ismerősöd szól, mielőtt késő.


Lehet majd keménykedni, hogy fekete öves karatés, meg művész vagy egy személyben. Felőlem mondhatod, hogy kiütötted Chuck Norrist, meg lepingáltad Michelangelot /már ha egyáltalán tanítják oviban, hogy ő ki, ha nem akkor tárgytalan/ de fölösleges.


Szerintem szánalmas vagy az összes hasonlóval, csak éppen téged kapnálak rajta leginkább gyermeteg tevékenységed közben.


2012. márc. 21. 09:24
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Szerintem látták eleget már a kreálmányait... Annyi helyen és annyi mennyiségben van mindenütt, hogy a szemet kiszúrja!


De pl. a 99-es busz Nagykőrösi úti megállójánál a hídon elég sok mennyiségben található meg az ő neve.


Viszont ugyanott az 54/55+gyáli buszok Gyál felé tartó megállójában elég szépen kihúzták a GEP feliratot. :)


Shak szerintem meg a saját útját járja a tag szempontjából.

2012. szept. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 Qpak József válasza:
A pero 1 csíra és már mást ír nem perot... a shak meg nem gep es csak a feceval mozgott, akit meg elkaptak az a shak! értve?
2012. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

A fotón az akkor is egy Face... de látom vannak itt jól tájékozott emberkék, akik nyugodtan ideírhatnák ezeknek a nyomoroncoknak elérhetőségeit...

Tegnap találtam még fotologon: kamigep, mokusgep nevűeket, lehet nézni pár rajzukat ott...

2012. szept. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 Qpak József válasza:
Nem ismerem egyiket sem személyesen félre értés ne essék csak van 1-2 ismerősöm akik már összefutottak velük és tőlük tudok egyet smást a fotón meg hiába van 1 face rajz lehet hogy a shaknál volt a vázlata stb.. mittudomén.
2012. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 Qpak József válasza:
amúgy ha jól tudom akkor már a facenél is volt házkutatás stb. meg lesz is ügye belőle.
2012. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem kár értük.
2012. szept. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Elég egyértelmű bizonyítékkal tudom alátámasztani, hogy pero még mindig ezt a nevet használja... :/

Megrohadhatna...

2012. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
@Qpak ezt a Pero gyereket mennyire ismered? Mindenki szerint egy csicska.. Ismerősöm házát meg szétcseszte. Én is ezen a területen élek még talán én is ismerem. Állitólag egy kisgyerek. Melyik suliba jár nem tudod véletlenül?
2012. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 Qpak József válasza:
Te írsz am? mind1 az attól függ h ki vagy de nem biztos h kiadom neked !!!!! ;)
2012. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 Qpak József válasza:
Amúgy nem kisgyerek de 1 baszott nagy csicska...
2012. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!