Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van egy blogom, amit alig...

Van egy blogom, amit alig olvas valaki, szeretném híresebbé tenni, mit tegyek, hogy ez sikerüljön?

Figyelt kérdés
A blogban saját alkotásaimat teszem ki és nem szeretnék facebookon oldalt nyitni neki.

2012. aug. 6. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen alkotások? Csak azért kérdem, mert, hogyha versek, akkor azok soha nem lesznek híresek a mai világrendszerben. A versek korszaka a 20. század végeztével lezárult, új friss utakat kell találnod a művészet kifejezésére.
2012. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akkor ezeket ne csak felrakd netre, mert így mindenki ingyen láthatja őket. Próbálj meg kereskedni velük. Ha meg tudsz győzni egy milliomost az értékéről, akár milliókért is megveszi ezeket, függetlenül attól, hogy mennyire jó vagy nemjó az adott műalkotás. Ez a mai művészet.. :D
2012. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát ezt már mondták, de nem hinném, hogy egy gimnazista tinédzsertől vennének valamit, nézd meg a blogot, MIT TEGYEK???
2012. aug. 6. 14:12
 4/14 anonim ***** válasza:
1-es, azért ne írd le véglelg a verseket. Nekem volt egy verses blogom, és világszerte olvasták magyarok, nem is kevesen, pedig nem reklámoztam soha. Igaz, nem is állt szándékomban pénzt keresni vele, csak írtam és kész. :)
2012. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Megnéztem a blogod, az alapján nem gondoltam volna, hogy gimnazista vagy, olyan kis gyerekes rajzok, a tesóm 10 évesen rajzolt ilyeneket. Nagyon kis kedvesek, de abszolút nem olyanok, amiket reklámozni érdemes. Remélem, nem bántottalak meg.
2012. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem, egyebkent 6 osztályos gimibe megyek jovore, ugy gimis. Tudom, hogy nem nagy szám csak szeretném ha néznék az emberek.
2012. aug. 6. 15:22
 7/14 anonim ***** válasza:

1. A verseket én sem írnám le. Az, hogy új kifejezésmód kell, féligazság. A versben kell új kifejezésmód.


2. Nem az a lényeg kérdező, hogy gyerekesek-e a rajzaid, hanem az, hogy van-e mondanivalód és a rajzokban ezt a mondanivalót át tudod-e adni, van-e benne kifejezőerő.


Az eredeti kérdésben sajnos nem tudok segíteni, az enyémet se olvassa senki! :)

2012. aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak én nem látom a blogod linkjét? Vagy a neved alapján kellett volna megtalálnom?
2012. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha felöntök 3 vödör különböző színű festéket egy festményalapra és meggyőzők egy milliárdost, hogy van mondanivalója és az megveszi 10milliárdért akkor a szakértők is azt fogják mondani, hogy van mondanivalója. Régebben belemélyedtem a művészetbe és igazán átéreztem azt, de pont a művészet-életérzés miatt nem tűnik fel a művészeknek a pénz hatalma, igazából az orruknál fogva vezetik az embereket és ez így is van jól, addig amíg vannak emberek akik rájönnek erre és irányíthatják azokat akik művésznek hiszik magukat és ide-oda sodródnak tudatlanul.
2012. aug. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Amiről te beszélsz, utolsó, az nem művész, max. "celeb". Vannak művészkék, akiket felkapnak, de hamar kiderül, hogy nem alkottak maradandót.

De nyugodtan próbálj meg felönteni 3 vödör festéket bárhova, és várd az eredményt...

2012. aug. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!