Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy koromhoz képest elég jól fogalmazok-e, ezért elkezdtem egy történetet, amit ide leírok, az nem a teljes történet:


Életem legszebb, s egyben legszomorúbb pillanatai azok, amikor este egy hatalmas vihar előtt kint sétálok, a szél az arcomba fújja a hajamat, a fülemben a fülhallgatóm, amiből egy anti fitness club szám üvölt, s ezzel egy időben a lelkem is üvölt. mégis ilyenkor vagyok boldog. Boldog, mert sírhatok anélkül, hogy más látná. De szomorú is. Egyedül érzem magam. Magányosan sétálok, nem tudom merre tartok, csak arra megyek, amerre a hold világít, s elveszett, csüggedt lelkemet vonzza. Egy ház. Pontosabban egy kastély.A kastélyhoz persze tartozik egy kert is, s kerthez kerítés, kerítéshez pedig kapu. Gyönyörű kapu. vasból van, rózsás minták díszítik, de már magát a kaput is benőtték a fehér rózsák. Félek ugyan, de kinyitom és belépek a kertbe, amit rózsák és almafák díszítenek. A kastély felé megyek, bár legszívesebben gyökeret eresztenék és örökre ebben a látványban gyönyörködnék. Félek és még mindig sírok, nem tudom honnan jövök, kik a szüleim. Annyit tudok, hogy ez a hely az otthonom. Nem tudom mi a nevem, nem tudom hány éves vagyok, még azt se, hogy vannak-e egyáltalán barátaim. Időközben a kastélyhoz értem, már kopogni készülök, de félek, talán nincs itt semmi keresnivalóm. Mégis megteszem. Egy vörös fejkendős nő nyitja ki nekem az ajtót, s így köszön nekem:

-Örülök, hogy ideértél, Nina.


Jó ez a koromhoz képest, vagy béna vagyok? 12/l


2012. júl. 30. 16:02
 1/4 A kérdező kommentje:
azt tudom, hogy sok benne a szóismétlés :SSS
2012. júl. 30. 16:04
 2/4 anonim ***** válasza:

nem írsz jobban, mint egy korodbeli, viszont a gondolataid kiforrottabbak, semmiképp ne csüggedj, ha megvan az írásra való hajlam benned, akkor csak űzni kell :) szóval ne hagyd abba, az írásgyakorlás nagyon fontos. a szóismétlések, szókincsfejlesztés, írásfejlesztés érdekében pedig: olvasni! :)

17/L

2012. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett (egy idős vagyok veled)és ha felteszed esetleg valamilyen oldalra vagy blogra majd írd meg a címét, szívesen olvasnám tovább :)
2012. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

elso valaszolo: koszi, leginkabb ez azert erdekelt mert csak felig vagyok magyar es a szuleim sosem tanitottak magyarul, hanem az ovibann tanultam meg 3 evesen :D Ez azzal jart, hogy rengeteg szot nem is ismertem 7eves koromig Most meg azon vagyok, hogy ezeket a hianyossagokat bepotoljam.


masodik valaszolo: koszi, meg nem rakom fel blogra, mert eloszor kicsit tobbet szeretnek megirni belole :3

2012. júl. 31. 08:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!