Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok erről a Quimby...

Mit gondoltok erről a Quimby számról?

Figyelt kérdés

Autó a szerpentinen:


http://www.youtube.com/watch?v=I_W_Xgt7QDw


Vajon, mi van a csomagtartóban? Ki, mit 'lát' benne?


2012. márc. 11. 16:49
 1/7 tetro ***** válasza:
elefánt
2012. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nagyon imádom ezt a számot *-*
2012. márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szerintem tök jó:DD
2012. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Esetleg kicsit komolyabb elemzést nem írna nekem valaki?


Mindenki úgy gondolja,a kocsiban drogok vannak- egyértelműen az tehet csak ennyire kitörően boldoggá. (?!)

2012. márc. 12. 15:32
 5/7 anonim válasza:

Dehogy drog volt a kocsiban! Ez többféleképpen is egetrengetően nagy hülyeség.

1.) Magát az énekest, Kiss Tibit amikor erről kérdezik, azt szokta nyilatkozni (legalábbis én ezt a két verziót hallottam.), hogy a csomagtartóban az operatőr van, ha pedig nem humorosan fogjuk fel a dolgot, egy régi, ritka, és értékes felújításra váró gitár.

2.) Ha azt vesszük figyelembe, hogy az együttesnek milyen viszonya van a droggal, akkor Tibor kb. ezer éve leszokott róla (aki mindig széles vigyorral kinyitogatja ki a csomagtartót.), és a klipp is jóval utána készült. Szilárd, aki legjobban örül a kocsiban lévő cuccnak, még csak nem is dohányzik, és hát soha nem is nézném ki belőle, hogy használt valaha is valamilyen szert. Ja, és a Kárpáti Józsi nem is mosolyog, ha jobban megnézed. =) Remélem segítettem.

2012. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2012. márc. 12. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:
én is mindig azt mondom, hogy az operatőr, de úgy látszik Tibi lelőtte a poénomat. akkor mondjuk, hogy Quentin Tarantino. :D
2012. aug. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!