Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vélemények erről a vers...

Vélemények erről a vers féleségről? (vagy nem tudom minek nevezzem)

Figyelt kérdés

Annyira fáj ..annyira ijesztő hogy milyen gyorsan jön és megy. Egy pillanat alatt elvesz tőlünk valakit és soha nem adja vissza. Magával ragadja. És örök álomba viszi. ami ezután marad az meg csak..üresség, fájdalom és a hiány. Csupa rossz-rossz dolog.Úgy érzed csak sírni bírsz. De egy idő után könnyeid elapadnak. Nem... egyszerűen már annyit sírtál , hogy nem bírsz már semmit csinálni csak halkan pityeregni a sötét szobába egyedül, azon gondolkodva milyen jó volt amíg Ő is itt volt. Amíg el nem ment. Amíg a sötétség magával nem rántotta egy helyre ahol nincs fájdalom , ahonnan figyelhet minket és óvhat..ahonnan..már soha nem jön vissza..SOHA! És ahonnan már mi sem bírjuk vissza hozni akármennyire is akarjuk..Soha! Örökre elment itt hagyott minket és nem látjuk többet! Ez a rideg és kegyetlen valóság ami nagyon kegyetlenül arcon tud vágni.. Ez a Halál..


Ez most hát nem is igazán tudom hogy mi lenne mondjuk inkább hogy ez a gondolataim összebarkácsolva.(És a kutyám halt meg.. Tudom hogy nem olyan mintha egy rokon halt volna meg..de nekem nagyon sokat jelentett. R.I.P. Bella.Még csak 3hónapos volt.:"( ) Tehát ez valami vers féleség lenne.12L


2012. júl. 16. 00:29
 1/3 A kérdező kommentje:
*És ahonnan már mi sem bírjuk vissza hozni akármennyire is akarjuk...
2012. júl. 16. 00:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Versnek még véletlenül sem mondaná. Egyszerűen csak leírtad azt ami eszedbe jutott. Kusza mondatok egy kalapban.
2012. júl. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy elvesztetted Bellát, de ez nem vers.
2012. júl. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!