Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ezek a vámpíros sztorik...

Ezek a vámpíros sztorik szerintem is csak manapság igazán kelendőek? Meddig tart még ez a divat?

Figyelt kérdés
(Persze, hogy mindig népszerűek voltak a vámpírok, meg a mindneféle történetek, de úgy istenigazából az irodalomban szerintem most éli fénykorát a téma.)
2012. máj. 12. 11:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocs az elírásért, az első kérdés: CSAK SZERINTEM
2012. máj. 12. 11:32
 2/10 anonim ***** válasza:
A vámpir mindig népszerű és erdekelt téma volt az emberek körében...valami megmagyarázhatatlan módon majdnem minden ember vonzódik a vámpirokhoz,ez lehet azért van,mert a legtöbb ember szereti a titokzatosságot és a veszélyt,na meg a szenvedélyt.A mai fiatalok tisztába vannak azzal,hogy ezek nem léteznek,de mégis megnézik az Alkonyatot.Szerintem elég sokáig fog tartani ez a divat,pláne,hogy filmet akarnak késziteni a Fifty Shades of Grey könyvből,amit felnőtt Twilightnek neveznek.Nekem nincs velük semmi bajom,addig,mig nem fog senki az utcán egymásra támadni és vért szivni.
2012. máj. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hallottál már a gótikus regényekről? Annyi, hogy akkoriban nem tudtak mindenről filmet forgatni az aktuális tinisztár főszereplésével és nem volt internet, ahol a rajongók annyira látványosan imádhatták az adott műveket. Volt már divat vámpírokról írni, most megint egy darabig az lesz. Utána jön megint valami más.
2012. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért írtam a zárójeles részt, mert gondoltam, hogy valaki felhozza a régi korokat, Drakulát, a középkort. Én úgy érzem, hogy akár 6 évvel ezelőtt (most csak hasráütésszerűen mondtam, lehet hogy éppen 16 évvel ezelőtt) nem volt ilyen népszerű. pedig voltak filmek, net, stb....
2012. máj. 12. 14:28
 5/10 A kérdező kommentje:
*hasraütés
2012. máj. 12. 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:
még öt évig. max 10
2012. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak attól félek nagyon, hogy valami ennél is nagyon baromság lesz a következő trend.
2012. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem feltétlen tartom baromságnak az igényesebbeket, pl.: Interjú a vámpírral, de mondjuk az nem is napjainkban jelent meg. (Mindezt csak a film alapján jelentettem ki, de igazából annak is csak az 1. felét kedvelem, mert maga az ötlet nagyon tetszik, hogy interjút készítenek vele.) De ezek a Twilight, meg társai.... Alapvetően nem hülyeség, ha valaki ír egy ilyen témát, csak ma már divat, és a legtöbb fiatal azt hiszi, milyen vagány, mert olvas néhány vámpíros sztorit, ahol a vámpírok valójában inkább jó tündérek. Szóval nem mondom, hogy alapvetően hülyeség, a témában is lehetne jó művet alkotni, de nem teszik (vagy nem hallottam róla), és annyira unom, hogy mindig mindenhol ez van.
2012. máj. 13. 09:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Hidd el én is unom.Mostanság már a vámpirok jótevők és ők megvédnek blablabla...Régebben azért máshogy volta ezek a storyk,akkor az emberek féltek tőlük,most meg a tinilányok mindent megadnának ,hogy találkozzanak egy vámpirral.Régen sokkal jobbak voltak ezek a vámpiros dolgok,most meg elcsúfitották őket Edwarddal és csapatával.
2012. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt gondolom én is. Pedig én is lány vagyok és 19 éves, szóval nem értem, én vagyok-e a fura....
2012. máj. 13. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!