Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Úgy szeretném kiadó a verseime...

Úgy szeretném kiadó a verseimet és novelláimat, hogy egy kötetben legyenek, azaz ne külön vers és külön novella kötete, még csak nem is külön ciklusba. Szerintem változatosabb, könnyíti az olvasást. Szerintetek mit szól hozzá a kiadó és az olvasók?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak példák erre. Ha jók versek és jók a novellák is, szerintem nincs akadálya.
2012. máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vannak példák? Én ilyet még sose láttam.
2012. máj. 7. 15:14
 3/10 anonim válasza:
Bocsánat h csak ideírok rendes válasz nélkül, de a példa erre engem is érdekelne...Egyébként jó ötletnek tartom, én is írok verseket és novellákkal is próbálkozok és most h íígy mondod tök jó ötletnek hangzik egyberakni őket :D
2012. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szinte minden többműfajú író breviáriuma ilyen.

Vagy néhány éve volt egy elsőkötetes szerző is, Dunajcsik Mátyás a Repülési kézikönyvvel.

2012. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy az olvasók általában vagy verseskötetet, vagy novelláskötetet keresnek. Akkor van értelme egybe tenni a kettőt, ha már egy befutott szerzőről beszélünk, aki esetében a rajongói a személye miatt kíváncsiak a könyvre függetlenül attól, hogy vers vagy próza.
2012. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na, most ellentétes válaszokat kaptam. Azért köszönöm mindenkiért, és elnézést a kérdésben látható elgépelésekért.


Attól félek, amit az utolsó válaszoló ír, de nagyrészt versek lennének benne, szóval, alapvetően annak nevezném. Nekem olvasóként egyébként tetszene az ötlet, és most már biztos vagyok benne, hogy így küldöm el egy kiadónak, max vitatkozni fog. Második, örülök, hogy így gondolod. Te milyen verseket/novellákat alkotsz?

2012. máj. 25. 16:46
 7/10 anonim válasza:

Romantikus/szerelmes verseket írok, és vegyes témájú novellákat a mindennapi életről :D

(Második voltam)

2012. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5. vagyok: Ha szép/jóképű vagy (nem tudni még fiú vagy-e vagy lány), jó fotó készíthető rólad, akkor egy ilyen azonnali szimpátiára lehet már építeni azt, hogy egy ilyen vegyes kötetet megvegyenek annak ellenére, hogy még nincs neved.


A helyedben azonban átgondolnám, és elkezdenék egy nagy regényen dolgozni, gondosan kidolgozva dramaturgiailag, mondanivalóilag.

Azért mondom ezt, mert én is pontosan úgy gondoltam kezdetben, ahogy te, és azért vetettem el az ötletet, amit fentebb írtam: mert ahhoz befutott, ismert alkotónak, személyiségnek kell lenni.


És bejött, nemsokára megjelenik a könyvem, az USA-ban is. Később, ismert szerzőként majd érdekelni fogják az olvasókat a verseim.

2012. máj. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Írok könyvet, de az nincs kész. Lehet, hogy igazad van, egyébként. (Lány vagyok, ha már szóba került.)
2012. máj. 26. 01:30
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak ezzel akartam nyitni. Én először gondoltam úgy, ahogy Te másodszor.
2012. máj. 26. 01:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!