Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért történt ez velem? (lent)

Miért történt ez velem? (lent)

Figyelt kérdés
Már óvodás koromban felfigyeltek a rajz-tehetségemre, rengeteg rajzpályázaton vettem részt, többnyire második-első hely. Minden jól alakult, remek volt a kézügyességem, de sulit váltottam, és az új osztályomban egy lány egyszerűen profin, a rajztanárnál is jobban rajzol. A portréi nagyon felismerhetőek amiket a barátnőiről készül. Itt leblokkoltam. Az előbb például festettem, de olyan lett mind két alkotás, mintha odahánytak volna. mióta felbukkant a csajszi rettentő negatív irányba fordult a tehetségem. tiszta káosz.
2012. ápr. 6. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérj tőle segítséget...

Nem hiszem, hogy jobb nálad, max más.

Megosztanád néhány rajzod? Lehet csak az önbizalmad ment alá.

2012. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél van egy jobb. A leghíresebbeknél is.
2012. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Én író vagyok, ismerem az érzést. :)

Megszoktad, hogy a legjobb vagy, erre jött egy jobb. Bizonyítani akarsz, az pedig nem tesz jót a művészeknek. Engedd el magad, alkoss szívből, mert te is tudod, hogy kbsztt jó vagy, ezer bizonyítékod van rá. A csaj meg lehet, hogy technikailag ügyesebb, de a technika csak egy része az alkotásnak. A szemlélet, a te belső világod az, ami művésszé tesz, és pont ezt fogod elnyomni ezzel buta erőlködéssel. Ha nem tudod elengedni magad, minden arról a lányról fog szólni, és meghal benned a művész.

A versírást meg lehet tanulni, a világnézetet nem. Alkoss szabadon, rajzolj és fess az egész világnak, vedd észre, amit más soha, és több leszel, mint az a lány valaha is. Technikai alapod van, foglalkozz a művészettel, a riválisoktól meg legfeljebb tanulj!

2012. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre egyszerű a válasz! :)

Találtál magadnak egy riválist,egy vetélytársat,aki miatt inadba szállt a bátorságod,és "megremegett a hited".

Hogy érthető legyek,eddig gondolom Te voltál a legjobb,és most furcsa,hogy van aki jobb nálad.

De ez bárkivel megeshet,emiatt ne aggódj.

Szerintem felejtsd el azt a lányt,és mikor rajzolsz,festesz,teljes lélekjelenléttel légy ott,vagyis teljes erővel koncentrálj,de úgy,hogy közben persze élvezd is.

Leegyszerűsítve,ne gondolj a lányra,meg semmi másra mikor alkotsz,csak úgy,mint régen,csináld élvezettel.

Vagy ha neked ez nehéz,és úgy érzed,hogy nem megy,akkor beszélj a lánnyal,ismerd meg,és majd egy bizonyos idő után,elmúlik az a fajta "félelem" ami most benned van.

Persze nem olyan félelemre gondolok,mint mikor egy horrorfilmet nézel,hanem olyanra,ami a nyugtalanít a tudatalattidban.


Remélem érthető voltam :)

2012. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismerős, általánosban én voltam az egyik legjobb rajzos az osztályban, illetve én értettem a legjobban a PCkhez, mivel apám számítógéppekkel foglalkozott.

Aztán 5-ben jött hozzánk egy fiú, aki mindkettőben jobb volt nálam és ezzel kiszorultam a fent említett társaságok középpontjából.

2012. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!