Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem?

Figyelt kérdés

Nagy az egóm,szeretek élni,jól megvagyok egyedül már majdnem egy éve,nem csinálok semmit csak élvezem a létet,sok lánnyal próbálkoztam,de egyik sem volt az igazi,egyikért sem lettem volna képes feladni a szeretett szabadságomat. Egészen mostanáig,ugyanis most egy olyan lánnyal találkoztam akiben mintha megtaláltam volna a megfelelő társat,még alig ismerem,de máris nagyon jól kijövünk egymással, mintha fontos lenne nekem,és azt akarom,h boldog legyen,egyszerűen jól érzem magam attól ha látom,h jó kedve van, igazából most még nem várok cserébe semmit,ha örömet szerzek neki,attól vagyok boldog h örülni látom, én nem tudom ,mi az a szerelem,de létezik,h ez lenne az? Hogy a másik személye érdekel,meg h mi van vele,és h boldog legyen? Nem feltétlen az a fontos h folyton a nyakán lógjak,néha hagyom,nekem is neki is van saját élete,de ha találkozunk,nagyon jól elvagyunk,eddig csak amolyan haveri szinten voltunk,de most megfordult a fejemben ,h lehet h többet érzek iránta.

Ez leírhatatlan érzés, külsőre is bejön,de nem is ez a lényeg,hanem ha rá gonodlok,mindig egyfajat önfeledt boldogság fog el, és igazából a mennyekben érzem magam egész nap,és ha vele vagyok,akkor annak örülök,ha meg nem,akkor meg csak simán boldog vagyok,h ismerhetem.


Szerintem megbolodnultam , vagy ez nem beteges?



2012. ápr. 4. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy, üdv a klubban. :)
2012. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hú jaj,ajaj , ez nem biztos h jó, lehet h neki nem is tetszem.

Te jó ég

de hh nem vettem eddig észre magamon


pedig 18 éves vagyok amúgy,

2012. ápr. 4. 23:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerelmes lettél, és ez még nagyon az eleje :D Engem is elkapott ez az új és fura érzés kb 1 hónapja és nagyon élvezem :D nem hittem volna, hogy egyszer csak így váratlanul "beüt"
2012. ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vicky28 válasza:
Szerintem ne aggódj azon, hogy szeret-e, ezt egy darabig még hagyd, és legyél vele olyan megértő, mint eddig, és ha egy kis idő eltelik, szted ő is többet érez, nyugodtan próbálkozz nála, és te tedd meg az első lépést.
2012. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!