Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mi történt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi történt velem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit is érzek valójában.. szeretem e a párom még vagy már csak azért vagyok vele mert ragaszkodom hozzá és sajnálnám elhagyni.

Ugy érzem már nem ugy szeretem mint régen.. viszont ha rágondolok hogy szétmegyünk elhagy vagy ilyesmi akkor rögtön elkezdek sirni.Vele akarok még sokáig lenni de nem tudom szeretem e..2 napja folyton ezen jár az eszem és csak sirok ha rágondolok..

Segitsetek nekem hogy mit tegyek vagy ha volt vaaki ilyen helyzetbe irjon:(:(


2011. máj. 8. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Végigkínlódod mellette az elkövetkezendő x időt, vagy lépsz.
2011. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!