Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen lett a rajzom?

Milyen lett a rajzom?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,nem járok rajzolni,de gondolkozom rajta. Szerintetek milyen? Felismeritek?


[link]


2012. márc. 23. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Madonna. Jó lett! Rajzolgass tovább. Veszteni valód nincs!
2012. márc. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
tényleg nem jársz rajzolni???? Ez nagyon jó lett, csak nem ismerem fel (senkit sem ismerek fel)
2012. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha a pötty a másik oldalon lenne, azt mondanám, Marylin Monroe. Gyakorolj szorgalmasan, figyeld képekről az arányokat és nem marad el az eredmény. Nagyon ügyes vagy!

(egy szintén hobbirajzoló)

2012. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A száj kicsit furcsa lett, de azonkívül tényleg jó.
2012. márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van benned valami, ha gondolod, felteheted rá az életedet, hogy rajzolj :D
2012. márc. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem jó, ügyes vagy, csináld csak tovább és rajzolj csendéleteket is és ha van elég ambíciód kezd majd el 17 évesen az anatómiát tanulni
2012. márc. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14 évesen szuper!!! Én is ilyen pályára készülök, de 14 évesen tuti nem tudtam volna ilyet. Még valami: rajzolj fantáziamunkákat is!
2012. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Huhh hát köszönöm a válaszokat,nem tudtam válaszolni,mert el voltam tiltva a nettől :) A szája szerintem is furcsa lett. Most vettem egy A1-es lapot,szeretnék valamit az ajtómra rajzolni. Van valami ötletetek hogy mit? :)
2012. márc. 27. 17:45
 9/10 anonim ***** válasza:

rajzolj fejből vagy tájképeket(ezt lemásolni is sokkal nehezebb, aprólékosabb és vissza kell tudni adni az élethűséget is), sokkal nagyobb léptékbe fog fejlődni a rajztudásod :D

ha valamit nem nagyon tudsz akkor Youtube :D én is onnan lestem el néhány dolognak a rajzolását.

Na meg 6-8 évi úgy rajzoltam, hogy nem csináltam vázlatot, mostanság, hogy "újra" visszatért az ihlet már előbb vázlatolok és csak utána kezdem el lerajzolni :D és sokkal szebbek lettem a rajzaim is :D

2012. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem akarlak lelombozni de 14 évesen ez teljesen átlagos.
2012. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!