Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Jó. E ez a rajz, tehetséges-e...

Jó. E ez a rajz, tehetséges-e a lány aki rajzolta?

Figyelt kérdés

[link]

3. próbálkozás portré terén, nem teljesen kidolgozott, pl a haja nem szép, szája sem tökéletes még, a tulaj sem elégedett vele, de szeretné tudni, hogy van-e tehetsége ez a rajz alapján. Köszönet! :)


2011. szept. 8. 23:07
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz, nem rossz, bár ez egyszerű másolás. Még ha jó technikával is. Önálló témaválasztás is kéne, mert ez nem sokkal több, mint egy fénykép. Hiába jó technikás, ha nincs téma, nem tud komponálni. Főleg, ha kedve sincs.

Esetleg azért - ha ő is szeretné - lehet hasznosítani a rajzkészségét számítógépes grafikusként, vagy jelmez- és ruhatervezőként, iparművészként stb. Nem lehet mindenki Leonardo!

2011. szept. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
90%
Ha élő emberről, vagyis modellről rajzolta, aki ott ült előtte, akkor tényleg nagyon tehetséges. De ha fényképről... szóval ahhoz nem kell nagy tehetség. (Mindezt szakmabeliként mondom.)
2011. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd valamelyik családtagodat rajzolod le, és nem egy fénylépet, akkor tudok véleményt mondani.

Nem rossz, nem rossz, de próbálkozz élő modell után rajzolni!

2011. szept. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
88%
Van tehetséges ehhez. Szerintem ez a rajz teljesen jó. Ha kicsit még többet gyakorol akkor ennél jobbak is lehetnek, sőt sokkal jobbak!!
2011. szept. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Akkor kicsit vizsgáljuk meg "értő" szemekkel. Van hova fejlődnöd, de van tehetséged. Ez a rajz egyenlőre csak egy kopír, ami nem tükrözi vissza az egyéniséged, nincs még saját stílusod. De ha nem az a cél, hogy minél több hiteles másolatot készíts, akkor az majd idővel kialakul. Hány éves vagy?
2011. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
Tehetségesnek tünik. Képezze magát =)
2011. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
jónak jó , de még hosszú út áll előtte ..amíg elér a csúcsra..:) képezze magát a lány..
2011. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményeket, 23 vagyok egyébként. Ezt kb egy éve rajzoltam. Sose rajzoltam portrékat azelőtt, mostanában kezdtem el, ill ugy 3 éve rajzoltam az elsőt, valahogy rámjött, hogy embereket rajzoljak. Egyébként nem nagyon szoktam rajzolni, volt, hogy egy éven át nem rajzoltam semmit, nagyon elhanyagoltam az egészet, mindig ideges vagyok, mert sose sikerül ahogy syeretném... És elmegy a kedvem hamar.
2011. szept. 9. 21:19
 29/39 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy rosszul csináltam, de meváltoztattam ezt-azt az arcon: pl igazából ferde az orra, én meg "kiegyenesitettem". Ilyet nem szabadna, de mindegy :)
2011. szept. 9. 21:22
 30/39 anonim ***** válasza:
ööö....én első oldalon azt írtam tehetséges, ügyes. De most elolvastam a többi hsz-t, és ledöbbentem hogy R. Pattinson van a képen, egyáltalán nem ismertem fel, pedig szeretem őt.
2011. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!