Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit csinálnáljak, ha jó a...

Mit csinálnáljak, ha jó a rajzkézségem, festményt is tudok festeni? Portrétrajzolni? Hogy használjam fel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Mármint hogy kereshetsz vele pénzt?

Én pénzért rajzolok. Sajnos rajtam kívül még elég sokan, ezért nincs rá nagy esély, hogy pont tőled rendelnek, de meg kell próbálni.

Havi tízezret, azért lehet vele keresni. Én festeni nem tudok, de a vászonra készült olajképeket megveszik, igaz elég olcsón, de mégis.

2010. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ülj ki a vár szélére és kezdj el festeni kis papírokra temperával látképeket, fessél ilyenből jó sokat, aztán rakosgasd ki magad mellé, és tuti oda fognak menni, hogy megnézzék és vásároljanak. Ne add olcsón :)
2010. nov. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Már nem is tudom, hol jártam, ahol egy srác az utcán percek alatt szuperjó portrékat készített bárkiről. Kisebb tömeg volt körülötte, és sorban álltak a képekért. :)
2010. nov. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

És az a srác mennyiért árulta?

Én mostanában nem láttam ilyen rajzkészítőket, csak régen a vásárba.

2010. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Huhh.. Úgy rémlik, hogy 10 euro volt kiírva. Talán Görögországban láttuk.
2010. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
művészetből nagyon nehéz megélni.de ha van rajzérzéked elmehet látványtervezőnek építészeti cégekhez, storyboardosnak filmiparba stb. csak nehéz bekerülni.
2010. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pl. elmehetnél egy jó iskolába, ahol egyrészt segítenek kibontakoztatni a tehetséged, másrészt részt vehetsz különféle rendezvényeken, amiken amúgy nem vehetnél, és megismerik a neved, kapcsolatokat építhetsz (nagyon fontos!!), harmadrészt meglátod, milyen lehetőségeid vannak egyáltalán.

Erős a gyanúm, hogy az utcára kiülő rajzolókon kívül (akikből ráadásul tényleg rengeteg van ma már) rengeteg lehetőséged van, ha tényleg kiemelkedően jó vagy - csak még nem tudsz ezekről.

2010. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval!
2010. nov. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az ám a baj hogy 19 évesen kezdtem , mamár 33. vagyok...
2010. nov. 17. 13:48
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

A kiűlős dolog nem rossz ötlet. Viszont nem tudom, hogy a hatóságok mennyire értékelik az ilyen dolgot.

Én Horvátországban vetem 2 képet (csónakokat ábrázolt mind a kettő)


Esetleg internetes oldalt is készithetnél, amikre a képeidet felteszed. Csak azt hirdetni kellene, hogy sokan felfedezzék. Én pl szivesen megnézném a képeidet.


Lakberendezőket is felkereshetsz, hátha érdekel valakit.

Tapétára próbáltál már képet késziteni? (én airbrush pisztolyal csináltam pl egy virágot, pedig nem is igazán tudok festeni). Hátha megfog valakit a dolog. Nálunk mindenki megcsodálja a képet.

2010. nov. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!