Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mondanátok pár saját aranyköpé...

Mondanátok pár saját aranyköpést, vagy vicces szituációt?

Figyelt kérdés
Éppen írok egy könyvet, de szeretném színesebbé tenni mások által megélt élményekkel, amiket persze átformálnék majd, ha illik egy-egy karakterre. Mesélnetek kommentben pár humoros esetet, vagy aranyköpést, amit esetleg szívesen látnátok egy történetben? :3 Előre is köszi mindenkinek♡

2021. ápr. 25. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Egy randin mikor a csaj kiment a mosdóba, kitoltam egy fingot, de nem fing lett, hanem kicsit befostam. Le kellett lécelnem gyorsan.
2021. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Mondjuk,-kútágason lóg egy pocok Mariann randira kocog .

Vagy,-egy emberrel csak annyit lehet meg tenni amennyit meg enged !

2021. ápr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ápolónak tanultam a vérnyomás mérés volt a téma,el is mondták hogy mi a lényeg ,ugye a digitális az sima de a régi az már más tészta,ugye ülve kell lenni a méréshez.gyakorlaton a kórházban elfogyott a digitális mérő nekem maradt a régi pumpálós.megyek is a nénihez egyik osztálytársammal rakom fel a vérnyomásmérőt körbenézek és hát nem volt szék.keresni akartam egyet de nem találtam. az ötödik perc tájékában szól az osztálytársam hogy mit keresek?mondom széket.kérdezi hogy minek?hát mondom hogy leüljek mert a vérnyomás méréshez ülni kell. :D akkor derült ki hogy nem nekem kell ülve lennem hanem a betegnek . egész nap alig tudtam megállni hogy ne nevessek hangosan :D
2021. ápr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3%
3-as: Ez jó volt, járunk?
2021. ápr. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És forrásnak mit írsz, honnan származnak az aranyköpések? Amőgy nekem is van egy, nem vicces, inkább ciki kategória. Tesóm akkor volt 17, és járt egy osztálytársával, akinek a családja nagyon ájtatos volt. A lánynak szokása volt minden templom előtt keresztet vetnie, ami előtt elmentek, sőt, be is menni, ha nyitva volt. Volt egy is, sétálgattak a városban (kisváros), és bementek egy templomba, tesóm meg elfingotta magát, és visszhangzott. Mi mondjuk kirögöhtük, amikor mesélte, de a lány teljesen fel volt háborodva, hogy tesóm milyen tiszteletlen.
2021. ápr. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Egyszer dolgoztam egy idős embernek a kertjében hétvégén mert a lánya megkért hogy segítsek neki

Délután amikor végeztem kaptam egy régi versenybringát meg egy kolbásztököt,azelőtt nem tudtam hogy van ilyen lehet hogy csak ő hívta így

Hosszú egy-másfél méteresek voltak,kb tíz cm vastagok és világoszöldek

Egy fémből készült lugasszerű szerkezeten termesztette őket,jó sok volt neki

Nekem kiválasztott egy olyat ami felfelé kezdett nőni,aztán ahogy nagyobb lett kívül lehajlott és úgy nőtt tovább,így olyan kérdőjel alakja lett

A bringát késóbb vittem el mert mindkét gumi lapos volt,a tököt meg a nyakamba akasztottam és felszálltam a buszra a hátsó ajtón és kapaszkodtam a korlátba

Középtájon egy nő megijedt és előre ment a sofőrhöz és mondott neki valamit

A sofőr megállította a buszt és hátrajött hozzám,azt hittem hogy a nő azt mondta neki hogy nincs jegyem,de a sofőr mikor odaért hozzám elkeztedd röhögni mert a nő azt mondta hogy egy kígyót hoztam fel a buszra 🐍😁

2021. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#6+

Amúgy nagyon finom volt,

Fölkarikáztuk,körbehámoztuk a karikákat és kirántottuk mint a padlizsánt vagy patisszont,+majonéz +sültkrumpli

Annyi lett abból az egy tökből hogy még harmadnap is volt belőle

2021. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!