Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha angolul vicces dolgozat-idé...

Ha angolul vicces dolgozat-idézeteket kívánok nézni, mire érdemes rákeresni? Ilyen aranyköpések, beszólások, elírások, elszólások, értelmetlen válaszok, gyerekszáj.

Figyelt kérdés

A magyarból a legtöbbet, vagy lehet, hogy mind láttam, ami itt terjeng a neten; és gondoltam néznék még pár újat is. Talán tavaly, vagy tavalyelőtt derítettem fel azt hiszem, minden magyar ilyen oldit; még megnézem majd, hogy hátha vannak újak is; de angolból még pl több van valszeg, amit nem láttam, tehát nagyobb eséllyel lehetnek még olyanok a neten angolul, amikkel még nem találkoztam.

:)


Előre is köszönet!:)



2018. okt. 4. 21:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Már találtam:D funny test answers-erre pl jó rákeresni:)
2018. okt. 6. 13:43
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz annyira angolul, hogy értsd a vicces válaszokat, akkor az sem okozhat problémát, hogy angolul megkeresd őket :D a test, funny, answer, kid, kids szavakra biztos sok mindent kidob a Google.
2018. okt. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
jokes
2018. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mentek a zöldek!:)
2018. okt. 17. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!