Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Aki nem szereti ezt a dalt az...

Aki nem szereti ezt a dalt az nyíltan rasszista, mi más magyarázat lehet?

Figyelt kérdés

Az új kedvencem, amikor csak hallom a rádióban megborzongok annyira benne van minden.

[link]

Sosem gondoltam hogy ez valakinek nem fog tetszeni.

Persze itt is mint mindig megbújik az ördög az emberekben.

Az egyik ismerősöm azt mondta hogy ez nem jó dal, sőt sz@r és baromira idegesítő.

Nekem nagyon rosszul esett mert rengeteg fekete bőrű ismerősöm van TikTok-on akikkel jó kapcsolatot ápolunk.

Szerintem az ilyen az nyiltan rasszista mert nem ért egyet a feketék ügyével a mai helyzetben.

A feketék élete igenis számít és mindenkinek támogatnia kellene őket.


Szerintetek mi lehet az oka hogy valaki nem szereti ezt a dalt?



2020. júl. 12. 15:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"

Ez egy fos. Ez mióta zene? Mióta nevezik az ilyen hülyeséget művészatnek?"


Melyik dalt hallgattad meg? Azt hallgasd meg ami az első válaszomban van linkelve.

2020. júl. 13. 13:27
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
Arról a bádogzenéről beszéltem
2020. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem kéne ilyennel trollkodni, elég szánalom.
2020. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%

8: ...ez a mozgalom nem azt jelenti, hogy csak a feketék élete a fontos...


Dehogynem, már a legelején elment egy fehérgyűlölő irányba. Rassztól függetlenül számít az élet, nemde?

2020. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
28%
14: igen, de nem is azt állítja a mozgalom, hogy CSAK a feketék élete számít, hanem hogy a feketék élete számít. Van különbség a kettő között. Valakinek ki kellett állnia az ellen az irdatlan mennyiségű rendőri túlkapás ellen a feketék irányában. Elég végigolvasni, hogy 7-8 éven belül hány olyan alkalom volt, amikor fegyvertelen feketét öltek meg rendőrök "önvédelem"-nek csúfolva.
2020. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!