Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Honnan tudjam, hogy érdekes-e...

Honnan tudjam, hogy érdekes-e a novella, amit írtam, ha visazaolvasva unalmasnak találom?

Figyelt kérdés

Gyakran nehezemre esik átnézni, mert untat, hogy tudom mi fog történni, mivel ugye én írtam. És mindig ez van, tök mindegy melyik írásomról van szó, azoknál is ez van, amiket nagyon élveztem megírni. Ha pedig sokkal később kezdem el átnézni, akkor az első pár sor után beugirk miről is szólt és ugyanúgy unalmas lesz. Ha másnak megmutatom, akkor általában pozitív visszajelzést kapok. Ennek ellenére a sajátjaimat mindig unalmasnak és kiszámíthatónak tartom, mivel az én ötletem alapján, én írtam meg, az én stílusom szerint. És ez nekem kiszámítható.


Szóval honnan tudhatom, hogy jó-e, érdekes-e a novellám, ha nem akarok mindig másokat kérdezni erről?



2020. jún. 30. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Akkor sehonnan...
2020. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig csak mások mondhatják meg. És ne legyenek ismerősök vagy ne tudják, hogy ki a szerző.
2020. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fel kell tenned valahova, ahol idegenek is tudják olvasni. Sajnos tapasztalat, hogy ha még jól is esik, ismerősök és barátok többnyire csak dicsérni fognak.
2020. júl. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne várj sokat és akkor nem érhet csalódás...műkedvelő amatőr irodalom kedvelő vagyok ha írsz nekem priviben küldök visszajelzést(irodalom ezt azt...)sztem a művészvilágban elég kezdetleges az egymás elismerése átlagban pocskondiázás vagyok leszólás vagyok a belső körökben egymás közt dijjak osztogatása ahová szinte lehetetlen bekerülni...ha nem vagy balos..(szívesen várom írásod)
2020. júl. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!