Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melegfelvonulás - idén is...

Melegfelvonulás - idén is lesz botrány?

Figyelt kérdés

És a Jobbik úgy őszintén miért uszít is?


Éppen néztem a madridi melegfelvonulást, hogy tulképp egy tök jó népünnepély volt, és olyan elszomorító, h ebben a kiba ... országban van csak mindig botrány ebből ?


Ki miben látja a hatalmas különbségeket a témával kapcsolatban Ny-Európa és Magyarország között ?


Én tudom h a mentalitás csak nagyon lassan változik és nem egy döntés kérdése, na de ennyire ?


2010. júl. 3. 19:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit uszít a Jobbik?

Tavaly július negyedikén volt egy békés ülődemonstráció, amit a rendőrség jogtalanul feloszlatott. Rengeteg embernek eltörték a kezét, ujjait, fújták le őket paprika sprayel stb... EZÉRT lesz aznap a Gárdaavatás, nem azért, mert ratyifeszt lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=YpjLhQYbNCw

http://www.youtube.com/watch?v=WE63YIElWAw

2010. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2010. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

hát a youtubeon találsz olyan tv-riportokat, interjúkat, ahol jobbikos vezetők kifejtik, hogy "...mert az egészséges emberekellen..." stb, sőt a melegséget közerkölcsbe ütköző jelenségnek nevezi, és állítólag ezért kellene megakadályozni


hát érdekes egy nézőpont

(de azért sztem a soraikban is találnának, ha körbenéznének ..)

2010. júl. 3. 20:06
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

Azért mert heteró felvonulás sincs...

Jah és nemhiszem hogy a melegeknek felkéne vonulniuk hogy : Jéjé, idenézzetek! Meleg vagyok! És közben kisminkelte magát , b*zis ruhát vesz fel , provokatív az egész ...

Tartsák csak a hálószobájukban hogy homoszexuálisok...

2010. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Hetero pride lesz. De nagyon tájékozott vagy utolsó az ilyeneknek érdemes hozzászólni.


A felvonulás az egyenjogúságért van. Mert hogy nekik nincsenek olyan jogaik, mint a heteroknak. (Innentől nem is értem minek ez a nyomorult hetero pride, hiszen minden nap hetero pride van.) Akit provokál, az minek nézi? Talán kényszerítik őket, hogy odaálljanak tojással meg kövekkel a kezükben??? Mindenki tudja, hogy léteznek, ha valaki nem akarja elfogadni őket, akkor minek foglalkozik velük? Persze szegények, agyon provokálják őket még jo hogy eldurran az agyuk. 1 db nap az egész, illetve abból az egy napból is csak pár óra és csak egy helyen van, annak aki nem ért egyet vele még mindig marad 364 pride nélküli nap és sokmilliárd egyéb hely, ahol lehet a pride ideje alatt.


De ebben az országban természetesen mindenki mindig azzal foglalkozik, amit annyira rettentően gyűlöl. Vidám egy nép a miénk!

2010. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
8%
Remélem kapnak a képükbe néhány macskakövet! Megérdemlik, fertőzik a társadalmat. Az ilyenekre nincs szükség, gyengék és el kell taposni őket.
2010. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

hát izé ..

értem amit mondasz, csak mondjuk eredetileg ez a felvonulós nem arról szólt, h provokáljanak, csak elfajult, ebben igazad van, és én se értek egyet a nőnek öltözött, kifestett majmok felvonulásával, mert aki ismer meleget, az tudja, hogy nem igazán ilyenek


na de a másik:

az örök kérdés, hogy mennyire hálószobatitok? és ebben meg nem értek egyet, hiszen a heteroszexualitás hálószobatitok ? valami sántít ezzel így sztem

2010. júl. 3. 20:46
 8/18 anonim ***** válasza:
Te is egy okos ember lehetsz , gondolkozz már el azon egy kicsit amit írtál...
2010. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

20:45


nem vagy egy kicsit durva ?

2010. júl. 3. 20:48
 10/18 anonim ***** válasza:
ezt nem a kérdés feltevőnek írtam, hanem az, azelőttinek
2010. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!