Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ma lesz a melegfelvonulás!...

Ma lesz a melegfelvonulás! Miért kell ellentüntetést szervezni?

Figyelt kérdés
Miért kell bántani azokat, akik "mások", mint Mi?
2011. jún. 18. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Az ellentüntetők is mások mint te. Őket miért kell bántani?
2011. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
MErt azzal semmiu bajunk nincs hogyha mások, csak azzal hogy ezt reklámozzák.
2011. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rendben van, hogy "mások", de azért mégsem ez a normális. Én nem akarom bántani őket, hiszen valószínű nem tehetnek róla, hogy abnormálisan működnek a hormonjaik, de azért nem feltétlenül kellene büszkén hirdetve felvonulni, hogy lám-lám, milyen nagy boldogság ebben az állapotban élni, szinte biztatva a felnövekvő nemzedéket, ha egy kicsit is hajlamot érez a saját neme utáni vonzalomra, akkor bátran vágjon bele, mert ez olyan vidám és boldog életet hoz számára.
2011. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen valaki meleg, de tegye ezt kultúrált, diszkrét kereteken belül, ne pedig ripacs módjára, fennen hirdetve, hogy milyen baromira jó dolog, annak lenni.
2011. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképen nem is tudom, hogy az ellentüntetők miért tüntetnek! Azért, mint amit Ti is írtok, hogy nem kell ezt fennhangon hirdetni, vagy mert egész egyszerűen utálják a melegeket! Én nem vagyok meleg.. :) Hála Istennek!
2011. jún. 18. 11:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ellentüntetők valószínű utálják is őket. Én, és az én véleményemet osztók, akik szerint ez nem reklámozni való állapot, de elfogadják őket, azok nem mennek ki tüntetni ellenük.
2011. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Én megértem, sőt támogatom az ellentüntetést, sajnos annyi bátorság nincs bennem, hogy ki is menjek. Nem értem, hogy mi a francért kell feltűnősködni (sok ilyen kérdés volt mostanában, ezt mindenhova le is írtam), és megbénítani pár forgalmas utat... A k***a anyjukat.
2011. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A tüntetés módjával Én sem értek egyet, mert senki sem kíváncsi a seggrázásra..stb. Szerintem meg lenne ennek a kulturált módja is, hogy ne irritálják, provokálják a népet!

Viszont amiért felvonulnak, azzal egyetértek, bár nincs közöm melegekhez!

Amúgy meg ez ugyanolyan, mint utálni a kövéreket, a szemüvegeseket vagy a sántákat! Egyikük sem tehet róla, hogy olyan, amilyen!

2011. jún. 18. 13:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Az előúző hűrmat nem sokan ítélik el. A kövéreken nevetnek de senki sem gyűlöli őket.
2011. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!