Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor lesz melegfelvonulás...

Mikor lesz melegfelvonulás Pesten (azt tudom, hogy valamikor nyáron)? Valaki megy közületek?

Figyelt kérdés
Kort és nemet írjátok meg.
2009. máj. 12. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagyok homoszexuális. (42/nő), de van két meleg pár a baráti körömben.

Ők a világ minden kincséért sem mennének. Nem azért mert titkolják - baráti körben, munkahelyen, családban mindenki tud róla -, hanem azért, mert azt mondják, hogy a homoszexuálisoknak semmi nem árt jobban mint ezek a magamutogató felvonulások.

Sajnálják, hogy ezek miatt a homoszexuálisokat ilyenek láthatják az emberek.

2009. máj. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Július 5-12.


Én meleg vagyok, de nem megyek. (Nem az én stílusom...)

2009. máj. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Meleg van már most is, tehát ha felvonulsz, az meleg felvonulás lesz.


Ha a b*zifelvonulűásra gondolsz, akkor írd be gugliba és biztos gyorsan kidobja.

2009. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
látok én elég meleget a médiában... nem vagyok kíváncsi rájuk (20/L)
2009. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem b*zifelvonulásra gondolok, a b*zi és a meleg között ugyanis nagy külömbség van (legalábbis számonra).
2009. máj. 12. 15:33
 6/9 A kérdező kommentje:
Júliusban pontosan mikor lesz ?
2009. máj. 12. 18:50
 7/9 anonim ***** válasza:
31%

Persze, hogy nagy különbség van.

A meleg az elviselhető mondjuk a Tisza partján nyáron.

A b*ziság meg deviancia, aberráció, betegség.

2009. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kedves kérdező: ne kérdezd meg, megy e valaki közülünk, ha utána meg lepontozod, amiért őszintén megírom, hogy nem érdekel.... akkor legközelebb így írd ki a kérdést: Ki az aki biztosan megy?
2009. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

12:00 te ezt ugysem tudod felfogni a kis agyaddal, úgyhogy inkbb meg sem próbálom elmagyarázni, a lényeg hogy aki normális ember az megérti.


Utolsó neharagudj, elsősorban azt zerettem volna megtudni, hogy pontosan mikor lesz a felvonulás,és hogy ki az aki megy.

2009. máj. 13. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!