Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy jobban...

Mit tegyek, hogy jobban élvezzem a nyarat?

Figyelt kérdés
Idén voltam kilencedikes és az osztály nem túl vagány gyerekei közé tartoztam. Egy ketten sokat csúfoltak, piszkáltak is. Az osztáyban csak fiúk voltak. A hosszabb szünetekben azon izgultam vagy attól féltem, hogy nemsokára vége és visszajöhet ez. A nyár elején annyira nem, de most mintha visszajönne ez az érzés. Mit tegyek, hogy ez elmúljon? Foglaljam el magam valamivel, vagy a youtubeon hallgassak relaxációs videokat?

2018. júl. 3. 08:13
 1/3 anonim válasza:
83%

Ez komoly??????


Olvass könyvet

Fuss, kosarazz,focizz,menj el edzeni.

Horgássz

Hallgass zenét

Csinálj magadnak kaját receptek alapján

Menj el strandra, ússz, vegyél magadnak jégkrémet, hamburgert, napozz,

Nézzél filmeket,videókat

Segíts a ház körül, vagy a szüleidnek,

Mosogass, takaríts,

Rajzoljál

Találkozz valakivel azért csak vannak ismerőseid.......valaki?

Grillez a családdal

Menj el sétálni valamerre

Nézz programokat a netre, szervezz magadnak valami programot.


L

2018. júl. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, már most szorongsz az iskolakezdéstől. Hát az biztosan nem segít, ha otthon ülsz és nem csinálsz semmit. Szervezz magadnak programot minden napra, ha nem is társasággal, akkor magadban, szülőkkel. Én pl. a te korodban rengeteget bicikliztem a környékünkön. A lényeg, hogy ne azon pörögjön az agyad, hogy mi lesz, hanem élvezd a jelent. A relaxálás is jó ötlet, de azt előbb meg kellene tanulnod, mielőtt alkalmazod.
2018. júl. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A szorongas nekem is megvan, es en is most voltam 9.-es. Igazabol en nem utaltam suliba jarni vagy hasonlok, de a hajnalban keles, tanulas es a folyamatos faradsag borzaszto, nagyon rossz erzes, amikor eszembe jut, hogy mennyire rohamosan telik a nyari szunet. Szinte sirhatnekom van. Barmit csinalok a nyaron (ha elfoglalom magam, ha nem) az ido nagyon gyorsan telik, es ez ellen semmit nem tudunk tenni sajnos. :( De meg mindig azzal nyugtatom magam ( es ez szerintem neked is jo tipp lehet), hogy akarmilyen rossz az iskola, ki kell elvezni. Nagyon rosszul hangzik, de ha vege van az iskolas eveinknek, vagy szenvedunk tovabb egyetemen/foiskolan/tanfolyamokon, vagy kereshetunk munkat (amit itt Magyarorszagon nagyon nehez talalni) es idegeskedhetunk a szamlak befizetesen, azon, hogy mit egyunk es kesobbiekben a gyerekunk eltartasan, mert a szuleinkre nem tamaszkodhatunk. Es igen, tudom, nagyon sablonszovegnek tunik, de ez tenyleg igy van. Oruljunk amig gyerekek vagyunk, mert az elet csak nehezebb lesz. 15/L
2018. júl. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!