Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Meg sosem volt...

Mit csinaljak? Meg sosem volt baratom, es mar annyira szeretnek, hogy akarhova megyek gorcsosen latszik rajtam, szerintem ez el rontja a kisugarzasomat, mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Tévedsz! Nem azért nincs barátod, mert görcsösen szeretnél! Azért nincs barátod, amiért eddig sem tudtál szerezni!
2018. jún. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%

Két oka lehet, amiért nincs barátod:


1. Visszahúzódó, csendes, rendes ember vagy. Az ilyeneket a legtöbben utálják. Magam sem tudom miért, de egyszerűen b*@ssza az agyukat, ha valaki rendes és jólnevelt. A bunkó káromkodó, agresszív hülyegyerekeket kedvelik a legtöbben.


2. Úgy nézel ki kinézetre, amit aki visszahúzódó, csendes, rendes, jólnevelt. Az ilyet már ránézésre utálják. Nem véletlenül jutnak a legjobb csajok azoknak, akik úgy néznek ki, mint egy kigyúrt bűnöző! A legtöbben a bűnöző kinézetű emberekre buknak. Sajnálom, ilyen az élet. Most már tudod, hogy miért nincs egy barátod sem.

2018. jún. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Vagy csak szimplán ronda vagy, persze tudom nem esik jól, de ha ez van akkor ez van.
2018. jún. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó! Te egy hatalmas bunkó vagy. És fogadok te vagy a ronda, hogy ilyet írsz. Tudod ez is pszicho, így arctalanul bűntudat nélkül lecsúnyázol mást. Miért? Mert te vagy az...

Kérdező. Te meg ne aggódj már ezen. Majd eljön az is, amikor lesz barátod. Járj el nyilvános helyekre, pl söröző, étterem, vagy bármi csak ne ülj otthon. Öltözz merészebben. Kicsit próbálj meg fesztelenebben öltözni és viselkedni. Én 18 éves fiú vagyok, sose volt csajom, ráadásul dagi is vagyok, és nekem így jó. Lefogyni nem akarok, mert megdolgozom azért, hogy jókat egyek. Szóval légy laza, merd önmagad adni, és viselkedj úgy, ahogy neked jól esik. Tudod a Föld minden sarkán áll jó pasi, csak a baj az, hogy a Föld kerek... A jó pasi nem azért jó, hogy neked tetsszen, hanem hogy sokaknak. Az átlagos, vagy kevésbé jó pasi, ám annál odaadóbb az hűséges és téged szeret. És veled tölti az időt nem a büdös konditeremben.


18/f

2018. jún. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Jóslás kategóriába rakasd át szerintem :)

Vagy küldj képet,mesélj magadról mert így esélyünk sincs kitalálni mi a gond veled.

2018. jún. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Küldj képet.
2018. jún. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
amíg rágörcsölsz, nem lesz. csak hagyd, hogy történjenek a dolgok, össze fog jönni
2018. jún. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én 25 éve hagyom hogy történjenek a dolgok, mégsincs párom
2018. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Kései Sirató ***** válasza:
Próbálj ismerkedni. Keress valami hobbit és hasonló érdeklődésűeket találsz a klubban , egyesületben. Pl. kezdj el sportolni, túrázni, vagy bármit!
2018. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

4

fogadd már el ilyen a világ, az, hogy te játszod a megmondókapitányt nem változtat ezen.

2018. jún. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!