Gay son - Mi a véleményetek a kissrácról és az apjáról?
Sztem nagyon aranyos, de hihetetlen, hogy ezek mennyire fiatalon tisztában vannak már magukkal. itt meg a 30+ évesek őrlődnek, mit tegyenek.
van különbség bőven, de mi a véleményetek? Jól reagált az apja pl?
https://www.youtube.com/watch?v=iqRPFW-pyWc
Dehogy vannak tisztában! Csak a környezetük azt sugallja, hogy egy ilyen korú gyerek már tisztában lehet, sőt, hogy tisztában kell lennie magával. Pedig ilyenkor még messze nem alakul ki a stabil szexuális orientáció.
Az apuka a tipikus mai amerikai haladó szellemű embertípus megtestesítője, ennek megfelelően reagált. Gyakorlatilag felmondta az elvárt leckét.
na de biztos h elvárt lecke és nemn a saját hozzáállása?
na most nemtom mennyi idős s kisrrác, de azért elég korán tisdztában szoktak lenni magukkal, az más kérdés h sokkal később merik beismerni (nálunk legalábbis).
nem?
Nem biztos, de eléggé úgy hangzik. Mondjuk az is egy érdekes kérdés, hogy az elvárt lecke kinél, mikor, hogyan válik saját véleménnyé.
Nem kizárt amúgy, hogy már tisztában van magával, de ilyen korban a többség még tuti hogy nincs.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!