Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Férfiaknak (20tól felfelé)...

Férfiaknak (20tól felfelé) miért kell tinicsaj (14-16 körüli) barátnő? Ez csak szerintem furcsa? Nemet/kort írjatok!

Figyelt kérdés

Számomra ez olyan nem is tudom... úgy gondolom az a pasi aki ennyi idősen egy ilyen éretlen kislánnyal (hiába mondjátok, hogy a korához képest érett akkor is elég tudatlan még) jár nem lehet valami domináns, nem túl magabiztos, kissé jellemtelen ember. Szóval nekem erről elég negatív véleményem van.


Gondolok itt arra, amikor egy mondjuk 26-27 éves pasi egy 15 éves lányra hajt. Szerintetek ez normális?

Vagy egy 24 körüli egy 13 évesre?

(Környezetemben is van ilyenre példa, nem csak úgy írtam)


És NEM a szexről van szó, hanem komolyan el tud vele képzelni egy kapcsolatot.


Én nem tudom, még csak 21 vagyok de én már 18 alatti emberrel elvből nem kezdek. Olyannal se igazán aki nálam fiatalabb.

Örülök, hogy nem kell a gyerekes viselkedést elviselnem és nagykorú vagyok és tudom mit akarok, vannak céljaim és végre kikerültem abból a közösségből.

Jó, hogy felnőttként kezelnek, tisztelnek és jó vagyok a munkámban stb. A kiskorúakat külön korosztályként kezelem, semmiképpen sem jönnék össze fiatalkorúval, hiszen nem lenne jövője a dolognak.


Nem vagyok álszent esetleg egyéjszakás kaland beleférhet de csak 17-19 körüli személyekkel, mert mégse vagyok pedofil. Annál lejjebb már nem mennék.


Bocs, hogy hosszú lett de régóta gondolkozom ezen.


Sok értelmes, ígéretes "jópasinak" tűnő férfi miért hajt kislányokra?

A vele egykorú nőktől tart vagy miért? Vagy mert friss hús? Na de ennyire? Szexre megérteném, de tartós kapcsolat céljából...


A VÁLASZOKHOZ ÍRJÁTOK ODA A NEMET/KORT HA LEHET, köszönöm.


2010. jún. 10. 02:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
sztem nagyon izgi, ennyi az egész
2010. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal pina effektus, infantilizmus, lelki defektek.
2010. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A tinicsajokat meg jórészt csak az érdekli, hogy menőzhessenek az idióta barátnőiknek. És erre jó egy idősebb f.asz. Persze tisztelet a kivételnek, mert tinik közt is van sok normális.
2010. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Azért ó, mert a huszonix éves lányok 90%-a frigid ribanc. Aki öntelt, és beképzelt. Addig egy 15-16 éves kiscsaj szexy, és mindent megtesz érted:)

20/F

2010. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

16 évesen jöttem össze a 22 éves barátommal. (még mindig együtt vagyunk, ez 4 év).

Tudod, akármilyen hihetetlen, érett voltam. Meghalt anyám (én találtam meg...), a nem túl törődő, sokszor kocsmába járó apámmal éltem, így pikk-pakk felnőttem. (persze nem mindenkinek kell ilyen trauma, hogy benőjön a feje lágya).

Barátom első látásra belém szeretett, mert az esete vagyok külsőleg, és ha a belsőm olyan lett volna, mint az átlag tininek, akkor már rég nem lennénk együtt.

Ő nagyon nehezen barátkozik, neten ismerkedtünk és mivel nagyon vágyott egy szerető lányra, ezért gondolom nem zavarta az életkorom, mivel megtalálta bennem azt, ami kell neki.

(én meg az idősebb férfiakat szeretem, mert érettek, plusz előny, hogy nem tini testük van :D )


20/L

2010. jún. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!