Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Férfiaknak (20tól felfelé)...

Férfiaknak (20tól felfelé) miért kell tinicsaj (14-16 körüli) barátnő? Ez csak szerintem furcsa? Nemet/kort írjatok!

Figyelt kérdés

Számomra ez olyan nem is tudom... úgy gondolom az a pasi aki ennyi idősen egy ilyen éretlen kislánnyal (hiába mondjátok, hogy a korához képest érett akkor is elég tudatlan még) jár nem lehet valami domináns, nem túl magabiztos, kissé jellemtelen ember. Szóval nekem erről elég negatív véleményem van.


Gondolok itt arra, amikor egy mondjuk 26-27 éves pasi egy 15 éves lányra hajt. Szerintetek ez normális?

Vagy egy 24 körüli egy 13 évesre?

(Környezetemben is van ilyenre példa, nem csak úgy írtam)


És NEM a szexről van szó, hanem komolyan el tud vele képzelni egy kapcsolatot.


Én nem tudom, még csak 21 vagyok de én már 18 alatti emberrel elvből nem kezdek. Olyannal se igazán aki nálam fiatalabb.

Örülök, hogy nem kell a gyerekes viselkedést elviselnem és nagykorú vagyok és tudom mit akarok, vannak céljaim és végre kikerültem abból a közösségből.

Jó, hogy felnőttként kezelnek, tisztelnek és jó vagyok a munkámban stb. A kiskorúakat külön korosztályként kezelem, semmiképpen sem jönnék össze fiatalkorúval, hiszen nem lenne jövője a dolognak.


Nem vagyok álszent esetleg egyéjszakás kaland beleférhet de csak 17-19 körüli személyekkel, mert mégse vagyok pedofil. Annál lejjebb már nem mennék.


Bocs, hogy hosszú lett de régóta gondolkozom ezen.


Sok értelmes, ígéretes "jópasinak" tűnő férfi miért hajt kislányokra?

A vele egykorú nőktől tart vagy miért? Vagy mert friss hús? Na de ennyire? Szexre megérteném, de tartós kapcsolat céljából...


A VÁLASZOKHOZ ÍRJÁTOK ODA A NEMET/KORT HA LEHET, köszönöm.


2010. jún. 10. 02:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1, Amikor 14-17 közötti időszakban voltam, akkor mint fiú azzal szembesültem, hogy a nők nagy része a saját korosztályamból nem áll le velem, hanem az 5-10 évvel idősebb fiúk társaságát keresik, mert az menöbb.

Szóval nem egészen a férfi a ludas.


2, Ezek után a férfi szemszőgéből ez meg egy könnyű fogás.

Persze aztán minél idősebb egy férfi annál izgalmasabb egy fiatalabb lány, de ezt többnyire nem tartós kapcsolatra gondolják max ez a felszedő vagy becserkésző szöveg.

Ha van is olyan balga aki komolyan gondolja, akkor idővel előjön a mentalitás különbség hacsak a lánynak nincs nagy apa-komplexusa.

Ilyet is láttam már.


31/F

2010. jún. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy egy 24 körüli egy 13 évesre" ezt a törvény bünteti


sajnos azt nem, ha a 27 éves a 15 évesre hajt

2010. jún. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%

Egy 20-éves elvadul csaj már nem nevelhető-kezelhető. Egy 14-16 éves még igen. Plusz persze azt szokták mondani, hogy 18 a legszebb női kor, utána már szebb nem nagyon lesz sajnos egy hölgy (tisztelet a kivételnek).

31/F

2010. jún. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen férfinak aki huszonévesen összejön egy tizenéves lánnyal egyszerűen gyerekes , éretlen a felfogása. Ha komoly is lesz a kapcsolat, akkor az azért válik komollyá, mert talált valakit, aki egy szinten van vele....

Ott van pl az exem, 21 volt amikor összejöttünk, én akkor voltam 16. Együtt voltunk 3 évig, az elején én se gondoltam volna, hogy ennyi ideig együttmaradunk , meg senki se a környezetünkben. Viszont jól megértettük egymást, pont azért mert visszagondolva annyira gyerekes volt!!! Később már én felnőttem mellette, ő továbbra is gyerekes maradt...Akkor már 24 évesen még mindig anyukájával lakott, a főiskolán sorra bukott, csúszott mert állandóan a gépet nyúzta, emiatt nem sikerültek a vizsgái. Dolgozni nem nagyon dolgozott, így a rezsibe se szállt be, pedig szerintem ennyi idősen már kellene, és még egy rántottát se tudott ennyi idősen összehozni....Aztán még sorolhatnám!

Jah, és ahogy hallom most is egy 17 éves csajjal van....

Hát vannak ilyenek.

2010. jún. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Ismerek párszáz fiút az egyetemen egy sem hajt 13 éves kiscsajra. Nem tudom miért gondolod, hogy lehet általánosítani. Szerintem csak te ismersz pár ilyet és ebből levonsz egy rossz következtetést.
2010. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

1. válaszadónak: 03:13


Lehet, hogy ez egyfajta becserkésző szöveg is, de nekem sok ilyen haverom van. Sokat beszélgetünk és őszintén elmondják, hogy mit akarnak. Szóval a legtöbben nem csak a csajnak mondják, hanem úgy is gondolják. De igazat adok neked, sokszor csak szöveg, mert a csajok azt akarják hallani...


Második: 07:03

Sajnos nem bünteti, úgy sz.rják le ahogy van. Tapasztalatból mondom, tesznek rá nem foglalkoznak vele csak 100ból egyszer kb.

Úgyhogy csak elméletileg bünteti. :(


Harmadik: 07:19


Nem nevelhető/kezelhető? Miért kellene nevelni, tán te vagy az apja?

Aki pedig nem tud kezelni egy normális, intelligens nőt (akinek bizony vannak önálló gondolatai és nem hagyja magát) az magára vessen.

Persze, elismerem könnyebb egy fiatalt irányítani, MANIPULÁLNI és HÜLYÍTENI.

De azért ez sokat elárul arról a személyről, aki ezt teszi. Enyhén szólva is selejtes az ilyen ürge.

Komplexusok, kisebbrendűségi érzés, kompenzálás, bizonytalanság, kétségek... Nyilván csakis jó hatással lehet arra a kislányra... ez csak természetes...


18 éves hölgy? Hajajajjj :D Szerintem egy hölgy 30 körül kezdődik és akkor a legszebb.

Persze ha a mell-punci részt nézzük akkor ja... 18 évesen nyilván feszesebb, mint egy idősebbnek. + a feneke is szexibb. De az, hogy nem lesz szebb nem feltétlenül igaz szerintem.


07:50 Ilyet már én is láttam nem egyet... sajnos igen, vannak ilyenek.


08:27 Ne akadj már fenn ezen. Senki sem akart általánosítani nyilván. Az ember kiír egy kérdést mindig van olyan aki érdemben nem is szól hozzá de leolt, hogy ne általánosítsunk.

Természetesen azokra értettem, akik ezt csinálják.

Akinek nem inge, ne vegye magára!


Különben pedig én erre nem alapoznék, lehet, hogy csak te nem tudsz róla. Vagy akik ilyenek azokkal nem elég belsőséges a viszonyod és nem árulják el neked.

Fix, hogy találnék ott is pár ilyen srácot.


Következtetést pedig nem vontam le. Max. az ilyen emberekről egy kicsit. De nem az egész korosztályról! Tisztában vagyok vele, hogy nem mindenki ilyen. Hála Istennek!!!!!

2010. jún. 10. 14:26
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
mert betegek és/vagy olyan végtelenül sekélyesek, hogy a saját korosztályának nem kell. ismerek ilyet a végén a diákjával jött össze (egyházi suli!)
2010. jún. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

2Egy 20-éves elvadul csaj már nem nevelhető-kezelhető. Egy 14-16 éves még igen. Plusz persze azt szokták mondani, hogy 18 a legszebb női kor, utána már szebb nem nagyon lesz sajnos egy hölgy (tisztelet a kivételnek).

31/F"



????



egy párkapcsolat mióta hivatott arra, hogy egymást neveljék? főleg, hogy az idősebb pasi aki nevelni akar valszeg teljesen gyökér


18 az még sehol nem nő, hanem lány.


én a 25-35-öt hallottam mint legszebb női kor, 18 még gyerek.

2010. jún. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14-16 éves még hisz a mesékben, "könnyű préda"
2010. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Fiatal lányt könnyű felszedni idösebben. Ha a férfi a saját korosztályábol nem tud lányt szerezni, akkor is a fiatalabbak közül, könyedén szerezhet.
2010. jún. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!