Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy emberi lény (?...

Hogy lehet egy emberi lény (? ) ennyire kegyetlen?

Figyelt kérdés

Eddig mindig védtem a cigányokat, leszidtam, ha valaki rasszista megjegyzéseket tett, de most már nekem is kezd tele lenni a bögyöm! És ami ma történt, az volt az utolsó csepp a pohárban!

Ma lementem a boltba, út közben láttam, hogy előttem a járdán két veréb verekszik egy lányveréb kegyeiért. Én elmentem mellettük...az Ő dolguk, de néztem még vissza mert érdekes volt. Mögöttem jött egy cigány pár. Mikor odaértek a verekedő verebekhez, mit csinál a cigány pasi? Egy bazi nagyot belerúgott a verebekbe, hogy az egyik nem is tudom, hova repült, a másik meg 10 méterrel arrébb landolt, és vergődött. Odarohantam hozzá, és felvettem a földről, majd megszakadt a szívem. Odaér a cigány, röhög...erre én: Te egy állat vagy!!! Mire ő: Tudom, hahaha.

Én: És még büszke is vagy erre? Ő: Aha! ...De ilyen ogre hangon. A szegény veréb a kezeim között halt meg :(:(:(:(

Tudom, hogy nem mind ilyen, de aki jószívű, előbb bizonyítsa be nekem, mert nem fogom megvédeni őket soha többé!

Mással is történt már ilyen csalódás? Mi volt az utolsó csepp? Mit lehetne tenni?? (Az utolsó azt hiszem, már csak költői kérdésnek számít...)


2010. jún. 8. 12:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Látod ,nincs miért őket védeni.Nem mondom vannak köztük rendesek,de a 90% ilyeneket és még durvábbakat csinál mint akikről irtál.Ne felejtsd el ,mit csináltak Olaszliszkán is:egy ártatlan embert halálra vertek,mert nekik úgy tetszett,200 -an nézték ezt végig és senki sem avatkozott hatékonyan közbe!
2010. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2010. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a cigányokat, kivéve kettőt, ők a munkatársaim. Soha nem tudtam elképzelni, hogy létezik normális cigány, csak sajnos az a baj, hogy ők azok a bizonyos 1%.
2010. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%

igaza van annak a hozzászólónak, aki szerint az állatkínzás nem bőrszíntől függ... láttam már, ahogy nem cigányok félholtra verik a kutyájukat csak úgy unalmukban, cigányokat is láttam már ugyanezzel szórakozni, meg durvább dolgokkal is...

most mondhatnám, hogy nagy az isten állatkertje, de az ilyenek rosszabbak az állatoknál: egy állat sosem pusztítana el ennyire értelmetlenül egy másikat.

2010. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%

aki szerint a bunkós, tolvaj, ingyenélő életmód nem bőszín kérdése, magyarázza már meg, miért cigánnyal van tele a börtön? aztán írja már meg, hogy mennyit tesz hozzá egy cigó a GDP-hez, és mennyit egy magyar?

vagy 1szerűen próbáljon meg 2 értelmes szót váltani 10 magyarral és 10 cigánnyal és elemezze a a hallottakat...


ezek után védje még őket, ha tudja, és közben kérjen elnézést a cigánybűnözés rengeteg áldozatától plusz bútorozzon össze néhány cigóval

2010. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
63%
Én akkor is tartom a véleményem, leszarom milyen színű ember bántja az állatokat, a fehér is ugyan úgy dögöljön meg mint a cigány. Ennek a kérdésnek a kapcsán nem a cigányozásnak kéne menni hanem a rohadtállattkínzó-zásnak! Gratulálok nektek, hogy a bőrszíne jobban érdekel, mint szegény kismadár. Ettől biztos jobb emberek vagytok mint én.
2010. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ezek megteszik ugyanezt az emberekkel. Az öregeket bántják, mert nincs ezekben gerinc.

Én nekem akkor lett tele velük a tököm, amikor megpróbáltak kirabolni. Szerencsére bénákkal futottam össze, de ez más lapra tartozik.

Aztán Olaszliszka után.

Majd amikor megölték azt a 90 év feletti nénit Miskolc környékén, akkor mondtam, hogy kész, ezeket nem lehet tűrni. Irtsuk ki az összeset.

2010. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
52%

12.43 vagyok. Teljesen egyetértek veled 21.28-as, még akkor is ha kb mi lettünk itt leginkább lepontozva. Igen, felháborító amit egyesek művelnek, de az is, hogy ha valamiről beszámolnak a hírekben, akkor nem is az a fontos, hogy mi történt, hanem hogy milyen színű ember tette!

Ebben az esetben sem az a fontos hogy ki tette SZERINTEM... sokkal inkább az, hogy egy ártatlan kisállatot valaki hidegvérrel megölt, és ezt egy cseppet sem bánja! Ez alapján egy utolsó gerinctelen féreg ez az ember, de nem azért ítélem el, mert cigány, hanem mert képes volt bántani egy állatot!

Mint említettem nem vagyok egy cigánybarát, de azért néha már kicsit sok, ami itthon folyik!

2010. jún. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A kérdés jó "hogy lehet egy emberi lény ennyire kegyetlen"


mennyire nagyon megérdemelné, hogy visszakapja.


Az élet nem felejt, majd egyszer valahogy visszakapja, a baj, csak az, hogy attól még gonoszabb lesz az ilyen fajta.

2010. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!