Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy emberi lény (?...

Hogy lehet egy emberi lény (? ) ennyire kegyetlen?

Figyelt kérdés

Eddig mindig védtem a cigányokat, leszidtam, ha valaki rasszista megjegyzéseket tett, de most már nekem is kezd tele lenni a bögyöm! És ami ma történt, az volt az utolsó csepp a pohárban!

Ma lementem a boltba, út közben láttam, hogy előttem a járdán két veréb verekszik egy lányveréb kegyeiért. Én elmentem mellettük...az Ő dolguk, de néztem még vissza mert érdekes volt. Mögöttem jött egy cigány pár. Mikor odaértek a verekedő verebekhez, mit csinál a cigány pasi? Egy bazi nagyot belerúgott a verebekbe, hogy az egyik nem is tudom, hova repült, a másik meg 10 méterrel arrébb landolt, és vergődött. Odarohantam hozzá, és felvettem a földről, majd megszakadt a szívem. Odaér a cigány, röhög...erre én: Te egy állat vagy!!! Mire ő: Tudom, hahaha.

Én: És még büszke is vagy erre? Ő: Aha! ...De ilyen ogre hangon. A szegény veréb a kezeim között halt meg :(:(:(:(

Tudom, hogy nem mind ilyen, de aki jószívű, előbb bizonyítsa be nekem, mert nem fogom megvédeni őket soha többé!

Mással is történt már ilyen csalódás? Mi volt az utolsó csepp? Mit lehetne tenni?? (Az utolsó azt hiszem, már csak költői kérdésnek számít...)


2010. jún. 8. 12:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Költői a történet is és benne az összes kérdés. Jóformán nincs ezekre válasz, ennyi, pont.

Ilyenkor remélem, szeretném, akarom, követelem, hogy legyen Isten.

2010. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
tudod az a gáz, hogy ugyanezt megteszik öregekkel is, gyerekekkel is, holott mi, magyarok tartjuk el őket. egy ismerősöm általa rendesnek ítélt cigókkal építtette át a házát, egy hét múlva kirabolták. szóval sokan csalódnak bennük...
2010. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen, én akkor kezdtem el kiakadni, amikor a szegény bácsi meg akarta védeni a veteményesét, és körbevette dróttal, majd áramot vezetett bele. Volt ebből ugye egy riport, és mikor épp a bácsi feleségét kérdezgette a riporter, odaérkezett a halott cigány családja, és kígyót békát üvöltözött a néninek. A riporter megkérdezte hát őket is: Igaz, hogy többször kirabolták őket?

Nem emlékszem a szószerinti válaszra, de kb. az volt a lényege, hogy lopni nem bűn, ő miért ne ehetne abból a termésből, és a bácsit meg ki fogják nyírni.

A helyükben legalább befogtam volna a számat!! Nemhogy még fennhangon hirdetem, hogy nem baj ha lopok :S

2010. jún. 8. 12:42
 4/19 anonim ***** válasza:
33%

Sajnos magyar emberek között is van ilyen... Egyik exbarátommal már majd egy éve együtt voltunk. A kapcsolatunk kezdett megromlani, az utolsó csepp az volt, amikor elmesélte, hogy általános iskolás korában hogy megkínoztak egy macskát, és hogy szemrebbenés nélkül megtenné ma is. Teljesen kiakadtam, és pár napon belül szakítottunk is... Szakítás után azzal fenyegetett, hogy vigyázzak a kutyámra! Pár hónappal később, amikor kicsit lenyugodott elmondta, hogy a kutyámat is megakarta kínozni első körben kicsit, de aztán győzött az ép ész, ekkora fájdalmat azért nem akart nekem okozni! Én komolyan csak ültem órákig és zokogtam, meg bambultam magam elé, hogy hogy ismerhettem ennyire félre egy embert! Azóta nem is beszéltünk, nem vagyok kíváncsi rá!

A cigányokat nem utálom. Van olyan cigány ismerősöm, akire rábíznám az életemet is akár!! Néha már én is kezdem úgy érezni, hogy vége, nem bírom, hogy mindig közbeszóljak a cigányellenes témáknál... legutóbb ez akkor fordult elő, amikor két ezer ft-ért, megkéseltek egy kislányt a faluban... Majd amikor tudtam, hogy az iskolába cigányok járnak lopni, és egyik nap szembe találkoztam egy olyan cigány sráccal az iskolából kifelé jövet, akivel egy településen lakom, és soha de soha az életben nem gondoltam róla, hogy ebben ő benne lenne!

2010. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Még ha csak ennyi baj lenne velük,hogy a verebet rugdossák...
2010. jún. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
Én is védtem a cigányokat,mert utálom,ha egy kalap alá veszik a jó embereket a rosszakkal.Aztán egyszer mentünk a barátnőmmel az utcán,jött egy 4-5 főből álló brigád,és se szó se beszéd-kilöktek az úttestre.Nem kaptunk szikrát.De attól még vannak jó emberek közöttük.
2010. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%
Nem értem az összefüggést már megint. Az állatkínzó lehet cigány is meg nem is. A cigány meg lehet állatkínzó is meg nem is. Már megint ebből a történetből miért azt kell kiemelni hogy cigány? Rossz ember és ennyi. Rohadjon le a lába amúgy. Mert fel húztam magam, de azért, mert bántotta a verebet és innentől leszarom a bőrszínét.
2010. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Az a helyzet, hogy nagyon kevés kivétellel mind ilyenek. Akik normálisak, mert olyan neveltetést kaptak, tudnak viselkedni, de belőlük is kitör a cigányság, ha nem tetszik nekik valami. Beléjük van kódolva ez az egész, a semmiért kapnak pénzt, segély, plusz pontokat egyetmért. ÉS miért ? Mert cigányok. ! Undorító banda az egész, rohadtul unom őket, unom azt is, ohgy nyugodtan nem tudok végig menni az utcán , mert 8-10 kancigánnyal nő létemre nem sok mindent tudnék kezdeni, de még férfiként sem ! Miért kell félni a saját hazánkban a "befogadottoktól" ? Miért kell tőlük ezt elviselni? Miért lincselnek meg egy Nagy-Magyországos pólóban Magyarországon ? Nem fura ez egy kicsit ?

Bezzeg a nekik a hátsójuk fényesre van nyalva, és ha a magyar kezd el cigányozni, mert elege van, akkor meg már ráászícístááá mádzsár !. És mág én kapok börtönt meg pénzbüntetést, ha meg merészelem magam védeni, ha rám támadnak. Szép...

2010. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
Jó sokára jöttél rá. Én erre kb 6 éves koromban rádöbbentem, mikor iskolába mentem. Nincs bennük szégyenérzet, nekem mindig a kutyák jutnak róluk eszembe. Úgy kell velük bánni, mint egy kutyával, mert olyanok. A kézből értenek. Az erősebb szavából.
2010. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondjátok, Ózdon élek....


Van egy-kettő roma ismerősöm, aki normális életet próbál élni, de ezt nehéz sötét bőrrel véghezvinni. Az állandó gyűlölet tekintetek megtörik őket is.


De a többi, a cigányok, nem érdemelnének kegyelmet, én is kaptam hideget-meleget tőlük, már az iskolában, kezdve az uzsonna fosztogatókkal. Azóta rühellem azt a neveltetést, amit folytatnak, hogy ha valami kell, vedd el a magyartól, annak van.

Mert már a hároméves is odajön: "Bácsi aggyon mán 100 fojintot, maj megadom..."!!!!!!!!!!


Ráadásul a rendőr is félti a saját családját, nem mer hozzányúlni. Tehát szabad a rablás, nem büntetik.


Én a kezét törném aki lop, és a tökét vágnám a második gyerek után!

2010. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!