Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vennétek le ebből a...

Mit vennétek le ebből a beszélgetés részletből?

Figyelt kérdés

Haverral fogadtunk, ha nyer, akkor meghívom valamire. Nyert, és mondta, hogy oké, akkor hogy is volt az a meghívás. Én mondtam neki, hogy mikorra szeretné, mire ő, hogy holnap? Mindezt egy vigyorgós fejjel megspékelve.

Ezek után két dolog jutott eszembe. Vagy nem vette komolyan, és elhülyéskedte, vagy célzás volt, hogy minél hamarabb?

Msn-be ment, nem láttam az arckifejezését.


2010. máj. 31. 22:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
helyedre helyett helyedben :D (tanulság: egyszerre egy szervvel fogalmazzunk:)
2010. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Miért? Mióta ismered? És főleg, hogy mióta incselkedtek már így egymással...


Szerintem nyugodtan kérdezz rá, hogy tényleg eljönne-e?

Én egy csajárt, aki tetszik, szívesen vállalnám a 4 órás busz utat is... az nem gond... mondjuk mai árak mellett a jegy az nem elhanyagolható költség... pláne oda-vissza... szóval potyára ne hívd el... de ha tényleg tetszik, akkor miért ne. A szállásról és otthon a kajáról viszont neked illik gondoskodni... Ha programot is csinaltok, akkor az felesbe. Így nem tartozol neki semmivel.. Ha emellett még össze is jön valami, akkor az annál jobb!


Ne félj annyira. Nincs mit veszítened. Kérdezd meg tőle, hogy tényleg eljönne-e?

Mert pl: es talalj ki valamit... most van a nevnapod, vagy megy a moziban egy jo film.. szuleid nem lesznek otthon..stb. hatha lenne kedve csatlakozni.

2010. jún. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Hát, már február óta ismerem, és olyan 1-2 hónapja incselkedünk egymással. Sajnos mostanában keveset beszélünk, mert évvége, és állandóan tanul. Bízom benne, hogy 1-2 hét múlva jobban ráér, és meg tudjuk majd ezt vitatni:)

Tippek még jöhetnek, szívesen fogadok minden értelmes választ.

2010. jún. 2. 20:40
 24/25 anonim ***** válasza:

Hát ebben azért van kockázat is. Legalábbis az első találkozásban. Lehet, hogy élőben teljesen másképp néz ki ő, vagy ő lát másképp téged, mint képen..

De azért egy próbát mindenképp megér...

Nyugi, lassan vége a vizsgaidőszaknak, sulinak, és akkor lehet talizni.


Én a jelenlegi barátnőmet 3 éve így ismertem meg, kb 300 km-re laktunk egymástól, és mégis összejöttünk.

Sajnos melólehetőség hiányában most nem lakunk együtt, de azért nem lett volna lehetetlen, hogy minden összejöjjön.

2010. jún. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Te jó ég....LOOOOOOOOOOOOL
2010. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!