Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitol lehet az, hogy egyes...

Mitol lehet az, hogy egyes emberekkel beszelgetes utan olyan furcsan erzem magam?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez onbizalomhiany vagy mas. Csak bizonyos embereknel fordul elo, nem mindenkivel. Ha beszelgetek ilyen emberekkel, nem mondanak semmi rosszat, de valahogy olyan furcsan erzem magam a beszelgetes utan, mert nem tudom, hogy mit gondolnak rolam es bar nem mondanak semmi rosszat, lehet, hogy nem is birnak es mast mondanak, mint amit ereznek. Olyan rossz erzes van bennem ilyen beszelgetesek utan, hiaba beszelgettunk egy jot. Ez mitol lehet?
2011. ápr. 8. 06:17
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Egyértelműen hiányzik a helyes énképed, egy embert ugyanis nem az határoz meg, hogy mások mit gondolnak róla, hanem maga formálja a környezetét és tesz azért, hogy mások gondolkodásmódját befolyásolja.


Üdv. Péter

2011. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"hogy mások mit gondolnak róla, hanem maga formálja a környezetét és tesz azért, hogy mások gondolkodásmódját befolyásolja.

"


Hát, ez nem mindig ilyen egyszerű, ha az lenne akkor nem lenne ennyi magányos ember:) Én ugyan visszahúzodó vagyok de beszélgettem olyanokkal is akik sokkal vagányabbak, és bőbeszédűek, még is megvan róluk a véleményem ami negatív eszük ágában sincs jobban megismerni engem. De azért lenéznek, és megvetnek engem pedig soha nem ártottam se nekik se más embereknek:) Szimplán annyi a bajuk velem, hogy én nem vagyok olyan bőbeszédű mint ők. Nem szoktam feleslegesen beszélni.


Én csak akkor érzem így, mikor olyan emberrel beszélek mint a fentebb leírtak. Szóval,részben szerintem az igaz, hogy az ember azért tudja mit gondolnak róla az emberek. De ez teljesen más ismeretlen embereknél. Ha ismeretlen embereknél is ugyanígy érzel, akkor az önbizalmaddal van a baj. :)


19/L

2011. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyanoknal szokott lenni, akiket csak felszinesebben ismerek, igy nem tudom, hogy mit gondolnak rolam, de valahogy legbelul lenezest erzek vagy hasonlot. Nehez megmagyarazni ezt az erzest. Egyszeruen kellemetlen es kerulom a tarsasagat az ilyen embernek, pedig nem is mond semmi rosszat.
2011. ápr. 8. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tartom lehetetlennek, hogy energiavámpírok és leszívnak
2011. ápr. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen, valószínűleg energiavámpírok vagy az lehet még, hogy manipulálnak.
2015. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!