Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vennétek le ebből a...

Mit vennétek le ebből a beszélgetés részletből?

Figyelt kérdés

Haverral fogadtunk, ha nyer, akkor meghívom valamire. Nyert, és mondta, hogy oké, akkor hogy is volt az a meghívás. Én mondtam neki, hogy mikorra szeretné, mire ő, hogy holnap? Mindezt egy vigyorgós fejjel megspékelve.

Ezek után két dolog jutott eszembe. Vagy nem vette komolyan, és elhülyéskedte, vagy célzás volt, hogy minél hamarabb?

Msn-be ment, nem láttam az arckifejezését.


2010. máj. 31. 22:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
?
2010. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
??
2010. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Kérdezz, mit nem értesz?:)
2010. máj. 31. 22:47
 4/25 anonim válasza:
Szerintem írd le újra átfogalmazva. Nekem is káosz amit írtál :S
2010. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
75%
Szerintem meg sose nyomjál full kretént :)
2010. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
uccsó: sose nyomd fullba a kretént :D
2010. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
fogadtatok nyert... mit kombinálsz annyiból hogy aztirta hogy holnap? hihetetlen hogy a nők azt is félreértik amit nemlehet.... -.-'
2010. máj. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Oks:) Nem olvasom vissza, hanem részletesebben igyekszem leírni. Szóval...

Haverral, akivel mostanság elég sokat húzzuk egymást agyát, felmerült, vajon le tudja-e győzni másik ismerősünket. Én mondtam/írtam neki, ha sikerül legyőznie, akkor meghívom egy italra, vagy amit szeretne. Haver nyert, és írta, hogy akkor mi van a meghívással. Én megkérdeztem, hogy neki mikor lenne jó, hogy találkozzunk, és beváltsam az ígéretem. Mire az ő válasza az volt, hogy holnap, vagyis kedden, és utána írt egy (:D) smiley-t. De tudom, hogy nem fog ráérni, meg az ország másik felén lakik.

Épp ezért elgondolkodtam, hogy már szóbakerült hogy találkozunk, ezt a "fogadást" csak kihasználtam, hogy megtudjam, mennyire szeretne látni.

Szóval a kérdésem az, hogy vajon csak poénnak vette az egészet, és nem gondolja komolyan, hogy majd találkozunk, és "megadom a fogadást", vagy a holnap egyfajta célzás volt, hogy szeretne látni?

2010. máj. 31. 22:55
 9/25 anonim ***** válasza:
korok, nemek?
2010. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:

sorolom: mire hívod meg? meg úgy általában. mivan?

ha ellenkezőneműek vagyok: meg akar dugni és pont.

2010. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!