Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vennétek le ebből a...

Mit vennétek le ebből a beszélgetés részletből?

Figyelt kérdés

Haverral fogadtunk, ha nyer, akkor meghívom valamire. Nyert, és mondta, hogy oké, akkor hogy is volt az a meghívás. Én mondtam neki, hogy mikorra szeretné, mire ő, hogy holnap? Mindezt egy vigyorgós fejjel megspékelve.

Ezek után két dolog jutott eszembe. Vagy nem vette komolyan, és elhülyéskedte, vagy célzás volt, hogy minél hamarabb?

Msn-be ment, nem láttam az arckifejezését.


2010. máj. 31. 22:44
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Huh... ellenkező neműek vagyunk, igen. A kor 20-22. És még nem tudom mire hívom meg, annyit írtam neki: hogyha nyersz, meghívlak valamire személyesen.
2010. máj. 31. 22:58
 12/25 anonim válasza:
ez miért a szerelem, szex témához került? ha dugni karatok,hajrá! :D
2010. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
a haverod csóró és alkoholista
2010. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
GOMBAAAA
2010. máj. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor ha kérhetném töröljük ezt a kérdést, illetve ide többet nem jövök fel, 3 kérdést tettem fel az elmúlt 2 nap, és egyikre sem jött normális válasz. Ennyit az értelmiségről.
2010. máj. 31. 23:26
 16/25 anonim válasza:

Na figyelj! Vannak itt bunkó emberek, ne törődj velük de eleinte én se értettem a kérdést már ne is haragudj, ha tul messze lakik szerintem csak viccből mondta de ha nem anyira messze akkor valőszinüleg komolyan is vehette szóval.. szerintem tedd azt hogy te kérdezel rá komolyan hogy mi legyen azzal a találkozásal, és hogy akkor mondjon 1 időpontot mert ha akar veled találkozni akkor egyeztetni kell, és akkor tuti meg fogja neked személyesen mondani, hogy most akar e találkát vagy megmondja hogy "ne vedd már komolyan hát csak hülyültem" ennyi.. nem kell ugy tul komplikálni:)

18/L

2010. máj. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Ez valami wow szerelem? De akkor nem is haver! :) Nyilván viccből írta, de benne van az is, hogy szeretne látni. Szóval kérdezz rá nyugodtan, mondd neki, hogy az ajánlat x napig használható fel...
2010. jún. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Te tök idióta vagy! 20 évesen még nem tanultál meg kommunikálni...


Nyilván szívesen találkozna veled, a smile azt jelenti, hogy mosolyog, ha erre gondol, tehát örülne neki, ha minél előbb meg tudna látogatni téged, vagy ha sort tudnátok keríteni a meghívásra.

Az meg, hogy erre mikor kerül majd sor, csak a lehetőségeken múlik, hogy pl mikor van pénze meg ideje eljönnni, meg azon, hogy te mikorra tudnád meghívni...

Az ország másik felén lakik? Akkor nyilván valahol szállás is kéne neki.


Ezt meg akkor beszéld meg vele, ha te is szeretnéd látni.

Ehhez kölcsönadok neked egy nyelvi eszközt, amit mondatnak hívunk. Ezt írd be neki legközelebb a beszélőgépedbe:

Mikor tudnál eljönni, hogy meghívhassalak egy italra?

Vagy:

Tényleg eljönnél hozzám?

(Ezeket a nyelvi eszközöket kérdő mondatoknak nevezzük.

Ezek segítségével információt szerezhetünk meg másoktól sé másokról...)

Használd bátran őket a beszélőgépedben is, jó?

Annyi smile-t tehetsz hozzá, amennyit akarsz.

2010. jún. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat. Szeretnék vele találkozni, kommunikálni is tudok, de néhányszor már megégettem magam azzal, hogy túl hamar kérdeztem dolgokat, így nem igazán van merszem nyíltan kérdezni.

És igen, sajnos elég messze lakik, ország másik fele, 4 óra buszút.

2010. jún. 1. 10:46
 20/25 anonim ***** válasza:
A helyedre bármikor bármire meghívnám, ha fizeti a jegyet...
2010. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!