Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen különleges közeget...

Milyen különleges közeget választanál fél évre?

Figyelt kérdés

Tehát melyik életformát próbálnád ki? Egy apácazárdát? Rabként élnél fél évig? Vagy kipróbálnád milyen fél évig a maffia tagjának lenni?

Természetesen ez csak fikció, de tegyük fel, hogy minden feltétel adott, és később senkinek nem kellene megtudnia, hol voltál.


2010. máj. 19. 14:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sok mindent írtatok:) Azért nem lenne rossz az sem, ha minden félévet máshol tölthetnénk, akkor lenne idő mindent kipróbálni:)
2010. máj. 20. 15:01
 12/16 anonim ***** válasza:
tanyán élnék,de nem csak fél évig, szerintem ott is maradnék..
2010. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Gyerekek! Én piszok gazdag lennék, és csak szórnám a pénzt, mindenféle király dolgokra. Aztán ha meguntam akkor batmaneset vagy vasembereset játszanék!:D
2010. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nomád lennék.
2011. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Krisnás lennék. Nem vagyok vallásos, de fél évig poén lenne úgy tenni, mintha az lennék. Mantrázgatnék, díszítgetném a házi oltárt meg vega indiai kajákat ennék.
2011. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Felfedező, űrhajós vagy időutazó lennék. Vagy férfi :)
2011. júl. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!