Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen különleges közeget...

Milyen különleges közeget választanál fél évre?

Figyelt kérdés

Tehát melyik életformát próbálnád ki? Egy apácazárdát? Rabként élnél fél évig? Vagy kipróbálnád milyen fél évig a maffia tagjának lenni?

Természetesen ez csak fikció, de tegyük fel, hogy minden feltétel adott, és később senkinek nem kellene megtudnia, hol voltál.


2010. máj. 19. 14:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A 3 közül mindenképpen a maffia. Érdekes, izgalmas. Bár veszélyes is.
2010. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem muszáj a három közül választani, ezeket csak példának írtam fel, hogy érthetőbbé tegyem a kérdést:)

De a maffia nem rossz választás - utálom a "rosszfiúkat", de kétségkívül izgalmas lehet:)

2010. máj. 19. 15:18
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Én vámpír lennék!
2010. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én emos lennék, de a pinakobold szerepkört is bevállalnám.
2010. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy fél éves magányt kipróbálnék. Egy erdő, egy íj és én.
2010. máj. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom...

egy fél év következmények nélkül....hm, én valami adócsaló, politikus, vagy ilyesmit próbálnék ki, amivel megalapozhatom a felnőtt éveimet....

2010. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... én már sokszor elméláztam ezen és az ilyen stresszes időkben mindig sz jutott eszembe, hogy milyen jó lenne amishnak lenni :D Talán kipróbálnám, nyugis lenne az biztos.
2010. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Katonaság- laktanya.

19/L :D

2010. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én is katonaság, de akkor már a francia idegenlégió! Szívesen kipróbálnám tényleg, csak az a baj, hogy minimum 5 év a legkisebb szerződés. A maffia is tetszik, vagy esetleg szuperkém! És a testőr is menő!


F/17

2010. máj. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én valami sznob újgazdag szeretnék lenni, aki operába jár, százezres ruhákat hord és hatalmas palotában lakik.
2010. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!