Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek egy ilyen emberrel?

Mit kezdjek egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Van az osztálytársnőm, aki 16 éves és most új osztálytársaink vannak, de mi régebb is egy osztályba jártunk. Régebb folyton gúnyolódtak vele, mivel a testalkata eléggé endomorf ( kövér ) és a szája is túl sokat jár.

Ebben az új osztályban is szivatják őt a fiúk, de a többsége lány és ha az elején nem is, de mára már van 3-4 barátnője az osztályban. A baj csak az, hogy azóta nagyon a fejébe szállt a dolog és úgy viselkedik, mintha ő lenne a világ közepe, beképzelt lett és egoista. Persze, hogy az nem tűnik fel neki, hogy a régi osztályban nem véletlenül szekálták őt, és arra nem is emlékszik, hogy én kiálltam mellette eddig, de mostmár le se sz*r.


Nem gond, engem nem zavar, de egy kicsit már észhez kéne térjen. Folyton csak a saját érdekeit lesi és a barátnőjéét ( akibe szinte már szerelmes ) és más mehet a francba. Illetve az új osztálytársak közül nem, de mi , a jól ismert emberek tényleg mehetünk a fenébe , ha utánna lenne. Most mit csináljak ? Nekem csak hátrány, ha ilyen rondán viselkedik, elvégre pont előtte ülök és semmit sem utálok jobban a suliban, mint egy rossz szomszédot....


2010. máj. 12. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A dagi belázadt?:D
2010. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

egyszer fenn..egyszer lenn...ne törődj vele.

Jön még kutyára dér. Hadd lubickoljon.

2010. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ne foglalkozni vele,egyszer úgyis rájön,hogy hülye.
2010. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Örül a zsírosbödön, hogy végre népszerű lett.

Szüksége van arra a 3-4 barátjára az osztályból, hogy minél kevesebbet piszkálják.

De mond meg neki őszintén a frankót, pl.:

Figyu hájfej! Nagyon nem bírom, hogy már rám sem bagózol. Én álltam ki régen is melletted dagi, ez a hála? Akkor inkább igyál turmixot!

2010. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyton gúnyolták régen, igazán engedhetnéd hogy végre jól érezze magát. Az hogy kiálltál mellette régen, önző dolog lenne ha azért tetted volna hogy majd hálálkodjon érte, és nem írtad hogy beszólogatna neked vagy ilyesmi, szóval nincs itt gáz szerintem.
2010. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
16:21-es ez naon király válasz volt. Majdnem lefordultam a székről! :D XD XD
2010. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!