Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit "kezdjek" egy ilyen emberrel?

Mit "kezdjek" egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
Mit "kezdjek" egy általam kedvelt, számomra kincset érő emberrel? Megkedveltem a jó és a rossz tulajdonságaival együtt.. Látom, hogy van bennünk hasonlóság. Láthatólag ő is kedvel engem. (legalább is szerintem) De nem akarom elszúrni. Itt a lehetőség, hogy végre legyen egy barátom és nem tudok mit kezdeni vele. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy találkoztam egy ilyen emberrel, aki hasonló hozzám és még kedvel is.. De nem akarom "elűzni" az őszinteségemmel sem és fogalmam sincs mit kellene csinálnom..
2010. nov. 19. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
idd meg
2010. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most tehetek én arról, hogy ilyen hülye vagyok az emberi kapcsolatok terén?


Persze, mindjárt meg is iszom... Hát ez valami borzasztóan szellemes beszólás volt. Mindjárt lepetézek tőled ember. Ne csináld ezt velem mindjárt megfulladok a nevetéstől!!!...

2010. nov. 19. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Akkor edd meg! Én mindig megeszem a szimpatikus embereket, ha nem akarnak velem barátkozni. A barátaimat csak azért nem, mert akkor nem lennének.


Tréfát félretéve:

Beszélgess vele, és majd alakul, nem kell egyből kitárulkozni, azzal tényleg elijesztheted. A jó barátság alapja szerintem a fokozatosság. Olvasd el a Kis herceget, mielőtt belekezdessz, de ezt komolyan mondom.

2010. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, a kommentedet kár volt beírni...

Nem kell semmit sem kezdeni, egyszerűen el kell fogadni. Mindenkinek lehet szerencséje nem? javaslom, hidd el hamar, hogy ez történik, mert ellenkezőleg nem jó felé veszed az irányt.

Mit csinálj? Semmi olyant ami nem te vagy. Csak önmagadat add.

2010. nov. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, de önmagam adása az emberi kapcsolatok terén az, hogy állok és alig tudok hozzászólni. Egyszerűen nem sikerül megszólítani rendesen, mert vagy mással beszélget vagy pedig ha ott kínálkozik az esély akkor pedig nem vagyok képes élni vele. Csak állok ott. Úgy vettem észre, hogy megkedvelt valakit, akivel most jóban vannak és ugye nem akarok tolakodó sem lenni... Na ez a probléma.
2010. nov. 23. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!